Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tuning 406


Ericce

Recommended Posts

Původně zaslal: kukikuk

Tak to prekopej na novej model...kup ciry svetla a kapotu a mas to ;o)

A taky blatníky a masku, někdo to tu má, psali že to přijde na cca 30000,- , a při následném prodeji bude problem protože nikdo neuvěří že to auto nebylo bořený na čumák:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: kukikuk

Tak to prekopej na novej model...kup ciry svetla a kapotu a mas to ;o)

A taky blatníky a masku, někdo to tu má, psali že to přijde na cca 30000,- , a při následném prodeji bude problem protože nikdo neuvěří že to auto nebylo bořený na čumák:myslim

ale všetky veci neboly news

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: kukikuk

Tak to prekopej na novej model...kup ciry svetla a kapotu a mas to ;o)

A taky blatníky a masku, někdo to tu má, psali že to přijde na cca 30000,- , a při následném prodeji bude problem protože nikdo neuvěří že to auto nebylo bořený na čumák:myslim

jen je škoda že pak máš předni naraznik s chromovou lištou a zadni naraznik s lištama na dveřich bez, vypada to dobře jen zepředu.se divim že nedělaj čirou optiku na 406 když jich tolik jezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: boltn 406

Původně zaslal: Ericce

:( to je smula.pritom ten starsi model je vic pekny aspon podle mne.a kdyby mnel ciru to by byla vec :super

todle je úděl čtyrystašestek nic na ně nejde sehnat :(:(

Obecně na sedany je méně tuning věcí, než na auta, jako jsou hatchbacky - treba 306 ... ty mají obecně mladší genrace -> tudíž větší potenciál "tunerů". Ale na 406 jde ještě sehnat mnohem více věcí, než např. na 405 (tedy staré sedany) .... tam už je to zase o stupínek horší ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: boltn 406

Původně zaslal: Ericce

:( to je smula.pritom ten starsi model je vic pekny aspon podle mne.a kdyby mnel ciru to by byla vec :super

todle je úděl čtyrystašestek nic na ně nejde sehnat :(:(

No já teda zatím na 406ku sehnal vždy to, co jsem potřeboval - a bez problémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Neon: Srovnávat dostupnost tuningdílů 405 vs. 406 lze jen težko. Na každou tuhle káru seženeš něco (ale bohužel ne všechno). Zmiňovanou čirou optiku jsem na 405-ku na netu našel ani ne za 2minuty, ale na 406 jsem si neškt. Na druhou stranu sehnat zadní čirou optiku na 405 je docela oříšek - našel jsem jen asi 3 a žádná se mi nelíbila, zato na 406-ou jsem toho našel "mraky".:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj 306 ,

videl jsem i na starym modelu 406 optiku z nového modelu , jen dal pryč masku , spodni lem kapoty malinko vyhnul nahoru a přebastlil drzak svetla co je u dalkove H7 , vypadalo to good ale ta dira misto masky by mi vadila ale to je to nejmenšíí zlo na bastleni , teda oproti temhle fotkam:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...