Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ŽELVA jménem P106


EliM

Recommended Posts

Mam pocit, že sem ji u někoho na folii viděl. Ta moje už je skoro pro ostudu. A to pokaždý, když meju auto, taxi dávám bacha, abych ji nešůroval... Je vidět, že už při návrhu bylo počítáno se zkušenou ženskou rukou. Chlapi evidentně nevědí jak nedestruktivně vypucovat samolepku klubu....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... já si taky prosím vydupat samolepku na fólii.

Hics ... jsem sice relativně šikovná (pokud se nepochválíš sám, tak tě nepochválí nikdo) :D:D:D, ale ne všemohoucí ... vyměnit motor z vysavače (velikost motoru ze 106-ky) za T16, by bylo asi moc :o ,

... jo a k té samolepce a ženské ruce, s tím bych si dovolila nesouhlasit, jelikož moje máti umyla svou již značně jetou škodulku TORem (což je něco jako solvina), nemusím snad popisovat, jak to dopadlo ... :D :D :D, takže bacha na ženské ruce !

Oddie ... nechat vyndat poloosy a poslat je někam poštou a pak si je nechat zase nechat poslat a nechat namontovat? KRADU??? Jsem jen chudá kancelářská krysa :mad: s dluhem u ČS, ale už se na tom snad pracuje, kámoš dělá něco pro auto kellyho, takže tam snad něco vypadne za rozumnou cenu.

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elim: u Glogara stojí repase jedné poloosy okolo 1.000,-Kč (když jí nikam nemontuje, jen zrepasuje), v Kelly totéž skoro 3.000,-. To se ten kámoš bude muset hodně snažit, aby se dostal na rozumnější cenu... držím palce.

No, a když si ty poloosy vymontuješ a namontuješ sama, ušetříš za montáž ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elim: poloosy repasuje i jeden chlapek v Koprivnici nebo jeste jeden v Zenklave (to je kousek odtama) Nevim, jestli jeste plati jeho tel. cislo, ale zkusit to muzes - 606 511864 , jmeno si uz nepamatuju.... No a kdybys mela cestu do Kopru, tak reklamu na toho druhyho najdes i s cislem u krizovatky, kde je ta benzinka (tedn evim jaka firma to je) smerem na Frenstat po prave strane je bila cedule s cernym napisem :):cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kopřivnice je kousek, to by stálo za to, a cenu nevíš? V ostravě mi to nabízeli za 2700,- /ks, když jim pak dám ty své staré.

Ale teď mám zrovna problém, že nejsou lidi na tu demontáž (sama asi nee), ale do zimy to snad bude OK.

Poštou se mi to posílat nechce, na 106-ce je to prý nějak dohromady s homo...blablabla...kloubem a poštovné by byla asi pálka, ale tu Kopřivnici bych zkusit mohla.

Díky všem za tipy.

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten homo...blabla kloub tam právě klepe. U některých aut je ten kloub snadno sundavací a zastamdací a stačí vyměnit/repasovat jen ten, u některých holt ne a mění/repasuje se celá poloosa...

To je dobře, že někdo zná takovéhle tipy i pro Moravu, já holt tyhle věci znám jen v okolí Prahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... jo, jo ... já jsem holt ta druhá varianta, vyměnit celé a basta ... :mad::mad::mad:

... až se mi na to někoho podaří nahnat, tak pak napíšu, na kolik mě to vyšlo celkem :( a budu doufat, že to bude na nějaký ten čas poslední oprava :D

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeot 1.1i zelenkavé barvy taková malinkatá kobylka:D jen dávej pozor aby tě nikdo nezašlápl. Já mám 405Mi16 tak bych si na ten mini motůrek asi těžko zvykal ale ta spotřeba je cool to ano. Měl jsem půjčenou 205 též 1.1 ale tak děsné to nebylo. Horší byly kopce to byla hrůza ale jinak když se tomu dala čočka tak v těch vysokých otáčkách to i jelo. Je jásné, že 205 Gti je proti tomu letadlo a porovnávat oba plynové pedály je nesmysl. Dej dohromady ty poloosy a hodně spokojených Km s Peugeotkem 106. Zelené lvíče je to možné???:o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EliM: tak vymontujte obe poloo(ca)sy :), hodte je do Transporteru a hybyj do Kopru, tu cenu ti bohuzel nereknu : 1. je to uz 3 roky a za 2. nedelal mi homokinetak, ale ten bliz k prevodovce.... Fakt nevim :( ale zkus se podivat do tel. seznamu (haluz je haluz)

Oddie: v Koprivnici a okoli je takovych lidi dost - prece jenom je ten vliv Tatry znat, ale jinde je to celkem bida.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie: No tatra jako takova je asi uz pod kytkama, ale je tam mrte firem. Delaji hlavne strojirenke veci... co jineho taky. No a z rozkradenych stroju si tam zaridili svoje garaze nebo rovnou firmy a delaji na svoje triko :) jsme prece cesi, tak to musime znat, ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... se ta diskuse nějak rozrostla :o :o :o, já byla na víkend v Liberci v Babylonu (transporterem, žabča by asi nedojela :mad: ), takže jsem nebyla na e-mailu, už od pátku. :(. Takže kdo nezná Babylon, můžu nějaký ten postřeh hodit do cestování ;)

impact ... my jsme taky dva a máme čtyři auta, pravda s parkováním před barákem je trochu problém (parkoviště není nafukovací), ale s žabčou zase, vzhledem k její velikosti, zaparkuju v každé skulince.

Myslikovjan ... já mám raději modrou (a ta tvoje se mi líbí, a o kolech ani nemluvě, ty máš bomba), ale zase nejde o to, co se komu líbí, ale co je zrovna na trhu, za dobrou cenu :D:D:D

Tomáš1 ... jo, jo je to možné, vždy? píšu že je zelená, protože je to převlečená želva za lva :D:D:D:D

Tu kopřivnici zkusím :P:P:P

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...