Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ŽELVA jménem P106


EliM

Recommended Posts

hele co s tim mas ze ti to nejede??? ja mam temer stejne auto a vymackl jsem z nej 165 km/h a jinak to po dalnici bez problemu soli 140 km/h.

ted jsem si udelal i \"rally tuning\". pri jezdeni po stezkach v jesenikach se udelala :D dirka do vyfuku a ma to ted hezkej bublavej zvuk :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... jsem už o tom psala, že mám hin poloosy a nejsou zatím lidi na opravu a taky mi to od 110km/h začíná kopat do volantu, takže když to roztáhnu na 120km/h volant se nedá držet, což jde praktikovat na rovné cestě, ale v zatáčkách to moc dobře nejde :D:D:D, takže až budou ty poloosy, tak dám seřídit sbíhavost a další kraviny a snad to roztáhnu i na víc než 120km/h, už se na to těším ... ale při rozjezdech to asi žádná sláva nebude ani po případných opravách.

A při předjíždění taky nic moc, ale zase když hodně hluboko podřadím a vezu si jen svůj zadek, tak to jede :D:D:D

EliM

PS: Jelikož mi končí pracovní doba, tak jdu probudit pežotka, takže Ostraváci pozor, žáby na cestě :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hics:

... proč chlap? Vždy? jsem toho zase tak moc neřekla, ne?

A to že umím řídit auto, sem tam si něco opravit (třeba vyměnit kolo), pojmenovat některé autodíly a couvat, mě snad neopravňuje k tomu, abych byla chlap, ne?

Taky umím vařit (dost dobře:D ), prát a věšet záclony :D:D:D. A taky mám v pronájmu plnokrevníka, takže koně bezmezně miluju jak pod kapotou, tak pod zadkem :D:D:D.

Možná jsem divná, ale čekat doma na chlapa u plotny mě prostě nebere!!!

tomyka:

... peníze? ... to je jednoduché, zajdeš do jakékoliv banky, vezmeš si půjčku, koupíš novou káru, prodáš starou káru, vložíš do banky jednorázovou splátku, co jsi utržil za prodej staré káry a zbytek splácíš po tisícovce měsíčně, třeba pět let :D:D:D. Tak jsem to udělala já, jen s tím problémem, že stará 205-ka stále stojí v bazaru (to nechápu, super kára), takže jednorázová splátka se nekoná, pravda, trošku mi to udělalo škrt v rozpočtu, ale to je život :cool::cool:

EliM (žabča)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... to já si to tak neberu, jen jsem chtěla napsat, jak to se mnou je, pochopila jsem to s humorem, neboj, však jsem všude vkládala :D:D:D, to já se jen tak vždycky rozjedu a pak nevím kdy přestat :D:D:D

No jo, to jsem celá já, jestli jsem moc vyjela, tak se stráááááááášně omlouvám.

Po ránu mě to v práci neba, ale většinou jsem spíš usměvavá, hlas zvyšuji málokdy :D:D:D

EliM (žabča)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prispevku se tu objevilo od me posledni navstevi dost, takze shrnuti

Skoda, zes (respektive je vas tu vic) z Ostravy, ja bych si taky zablikal, ale tady v Praze na vas asi nenarazim. Kazdopadne lvicat tady jezdi hodne, ale bez oznaceni rozeznat klubaky je dost slozity, spise nemozny :) :) :) Jinak ja se tam vejdu uplne bez problemu. Nakupni tazka.... Takle ne, to je degradace.... Vzdyt to ma taky ctyri kola jako vase \"auta\" a nakupni tazka ma 2 (slovy dve) :) :) :) Nehlede nato, ze se mi tam nakupni tazka ani nevejde. V kufru je (teda bude ve ctvrtek) HBX25 (subwoofer). Berusku na zadku (teda zadku auta) nemam :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím majitelku prima žabičky. Ta barva je fakt šupa :D:D:D

Co se označení nákupní taška týče, mohl bych vyprávět co fšecko se do toho auta vejde. Třeba dvě dětské válendy nebo dvě kanoe:P:P Samozřejmě se zvedlím deklíkem :D:D

A nebo ... kompletní aparatura kapely včetě odposlechů.

Je to šupa, když se nechá 100W kombo v autě a přivede se do něj jen elektrika a pak ta basofka . DUM....DUM.... :D:D Dost gut

Takže Pežotkům zdar a čím menší tím lepčí :P:P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vareka: :D:D:D Jako bys me znal čéče... Az budu potrebovat advokata, tak se ozvu...:D:D:D

To Elim: Nestává se tu často, že by se sem připletla takováhle zkušená Peugeotářka, ale pokud k tomu dojde, tak je nutno předvést pravý nefalšovaný francouzký hlubosklon... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sirael ... takže jsme nejlepšíííííííííí, protože menší už snad ani není :D:D:D:D:D, to je super !!!

Smrada ... tak dojeď do Ostravy, my na Tebe zablikáme, a třeba Tě protáhneme po 100-dolní ulici :D:D:D

Tak jo, když se vám tak líbí, jsem na tu barvu patřičně hrdá :cool::cool::cool: a to jste ji neviděli za živa, ta fotka trošku zkresluje :P:P:P

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hics ... já se náhodou nepřipletla ... já brouzdala dlouho kolem, jen tak, a pak jsem si řekla proč ne, zase tak blbá nejsem, tak proč bych se taky nepřidala :D:D:D:D. A \"pežotářka\" to já jsem, už bych neměnila. Všichni mě zrazovali, už jak jsem kupovala tu 205-ku, ale já se nedala, jezdila jsem asi rok a půl a pak mě zaujala ta 106-ka a byla moje, do jiné značky už bych asi nešla, i když nějaké \"volvo XC90\", no nevím možná bych zhřešila :o:o:o .

georg ... tak jo, budu blikat na všechny sympatické \"pežo?áky\"? :D:D:D .

Asi si budu muset taky objednat nějakou tu samolepku, ale je to nějaké zmatené! Nechce se mi čekat! Nebo na lepku se nečeká? Ta dojde hned?

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by si se ublikala... Vem si jen co je lidi tady v klubu.:D:D:D. A samolepku si vydupej na folii, pac ta papirova se mi od jarniho srazu scvrkla jak sucha brambora. A od Peugeotu neutikej... Co by sme tady pak meli za zensky...:D:D:D A Oddie ti da jiste v ramci klubu nejakou zajimavo slevicku na ND :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmm ... nějaké ty poloosky by se mi bodly :D:D:D:D:D:D

... no jo, sleva teda asi nebude, ale jak to tak čtu, oddie by se měl polepšit, 106-kařů je nás v klubu dost :D:D:D

A u peugeotu určitě zůstanu, alespoň teda do doby, než vyhraju sportku :cool::cool::cool:, to bych pak asi chtěla pod kapotu těch koníků trochu víc :D

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak se do toho někdo pus?te, do těch 106-tek, někdo ze 106-kařů. Mě už to nebaví...

EliM: když máš doma takový vozový park (hlavně ten Transporter by se mi líbil :) ), tak ty poloosy nech vyndat, a pošli je na repasi ke Glogarovi, myslím, že to jde i poštou. Sice to bude chvilku trvat, ale týden, dva snad s náhradním vozidlem vydržíš, ne? A vyjde to zdaleka nejlevněji (tedy pokud někde neseženeš starší poloosky za super cenu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...