Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pedál spojky


GibonArt.com

Recommended Posts

Ahoj, tak mam zase nějaký ten problém. Už mě to auto začíná točit. Co jsem to koupil. Teď v sobotu mi to nějakej kokot odřel na parkovišti u Metropole v Praze. Ale to neni co se chci zeptat. Zasekává se mi pedál spojky dole a musim ho dosti často teď tahat nahoru nohou... vždy v něm praskne a zustane viset. Nevite nekdo co delat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělalo mi to taky, stačilo vyměnit lanko a pedál se krásně vrací. Myslím, že spojka bude v pohodě, jde totiž o to prasknutí. Lanko je pod pedálem ukončeno plastovým dílem v němž jsou po krajích zalisovány plechy a ty se po nějaké době opotřebují a začnou vyskakovat(to je to prasknutí). Já mám 306ku dovezenou z Itálie a ty plechy tam omotali izolačkou(nebo to omotal dovozce), ale stejně to vyskakovalo. Lanko stálo v Peugeotu 1275,- a výměnu jsme zvládli ve dvou za hodinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mara 74

Dělalo mi to taky, stačilo vyměnit lanko a pedál se krásně vrací. Myslím, že spojka bude v pohodě, jde totiž o to prasknutí. Lanko je pod pedálem ukončeno plastovým dílem v němž jsou po krajích zalisovány plechy a ty se po nějaké době opotřebují a začnou vyskakovat(to je to prasknutí). Já mám 306ku dovezenou z Itálie a ty plechy tam omotali izolačkou(nebo to omotal dovozce), ale stejně to vyskakovalo. Lanko stálo v Peugeotu 1275,- a výměnu jsme zvládli ve dvou za hodinu.

to mě příjde docela drahý....v Peugeotu mi řekli 1200 kč i s výměnou.a já to měl u známího a stálo mě to 1100 kč s výměnou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna vec tohle, ale pozor druha vec je tahle, hehe me se to stalo taky, rikam co se omg deje, no a ja vocas jak vurft lezu do auta tak sem si posoupal az nahoru podlozku pod nohy a o tu se me to zasekavalo :D:D:aut tak se na tom jenom podivej aby si nebyl mile prekvapen :aut:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...