Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

čerpadlo


west

Recommended Posts

dobrý den mám problém s čerpadlem. mam peugeota 106 1,5d r.v 2002. čerpadlo se mi rozbylo. koupil sem jiné starší. auto jezdí ale auto mi stále hlási chyba motoru. je to tim že čerpadlo není napojené na řídící jednotku. ani nemůže je starší výroby. čerpadlo které tam má být nikde nemohu sehat prosím o radu co stím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli nejde nikde sehnat, tak potom uz zbyva org. peugeot servis tam by ti meli byt schopni dodat!

Snad ti pomuze tohle: http://www.peugeot.cz/SpareParts/index.php?search=cerpadlo+106&Search=Hled%C3%A1n%C3%AD

Melo by to bejt na 106 , jinak bych doporucoval tam zavolat , pripravit si oznaceni motoru a typ auta rok vyroby, hned ti reknou jestli to na to lze a jestli ten dil maji , a potom staci jen se objednat v peugeot servisu kde se ti to hodi a oni ho tam poslou. A nejlepsi je to ze si tam zasli ze mas problem a oni ti do hodiny zavolaj :D ja sem tam snima resil at me daj kod k autoradiu , bohuzel sem nic neviresil :D:aut

[upravil dne 20.5.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do peugeota už jserm psal bal sem vin prostě vše o autu. odpověd zněla bohužel na email vam nic neodpovíme navštivtě aut servis. po telefonu mi zdělily cena caa 30 000- 60 000kč! to je hrůza!:o:o. tak se ptám tady. já neznám ani typ čerpada. zmršily mi to v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do peugeota už jserm psal bal sem vin prostě vše o autu. odpověd zněla bohužel na email vam nic neodpovíme navštivtě aut servis. po telefonu mi zdělily cena caa 30 000- 60 000kč! to je hrůza!:o:o. tak se ptám tady. já neznám ani typ čerpada. zmršily mi to v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockej pockej, ted jaky cerpadlo ja sem ti nasel palivovi, ty myslis servo cerpadlo?

A druha vec , jako jestli ti to zmrsily v servisu hned reklamace jako to se nesmis nechat odbyt !!! Pokud ti to slo pred tim nez si to tam dala potom se ti to rozjebalo tak to hned reklamace a chci to v puvodnim stavu jak sem vam to daval!

[upravil dne 20.5.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím naftový čerpadlo. já jsem koupil bouraný auto z francie. nachal spravit. jezdil sem s ním cca 3 měsíce a kleklo čerpadlo!zřejmě už bylo bouchlý nevym. dal sem to optravyt to čerpadlo prej nešlo spravit. tak se koupilo jiný ale starší. obě čerpadla se skompletovaly a auto jezdí. ale má velkou spotřebu. a já schánim stejný ale nevým nic jakej tip ani výr číslo.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle ceny a popisu bych též řekl, že se jedná o vstřikovací čerpadlo, pravděp. zn. Bosch. No, to moc nezávidím :(

Ale žádnou paniku! Prvně se s někým poraď, kdo tomu opravdu rozumí!!! Ať neděláš něco, co není vůbec nutný. Vím, že jsou borci, co dělají jenom vstřikovací čerpadla. Slyšel jsem, že i některý "normální" mechanici jsou schopni takové vstřikovací čerpadlo rozdělat a drobné věci opravit (třeba gufera, myslím).

Nechci radit, ale prvně si vše prověř, co tomu vlastně je a co Tě to bude stát. Pak se můžeš rozhodnout, co dál. Stejný čerpadlo budou asi mít i další francouzské diesely koncernu PSA (třeba Citroen Saxo, možná i další...). Určitě se dá sehnat vrakovaný, který bude i tak dost mastný (odkad 50% novýho). Nový bude stát opravdu hodně.

Ta cena repase čerpadla za 30 - 60 tis. Kč může být ve značkovým servisu reálná. Repasi provádí např. Bosch v Mohelnici. Podle mě v servisu čerpadlo jen sundaj a pošlou k Boschovi. Nedávno dělali známí čerpadlo Focusa za cenu asi 30 tis. Kč :(

Tak hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím jedná se vstříkovací elktronické čerpadlo bosch vyrobené v indii, repasovat už to nemohu jsem koupil dašícho bosche a smotovaly se dohromady abych mohl jezdit. na vrakáči tohle čerpado nikde nemaj maj čerpadel hafo i bosche ale né elektonické! když řeknu rok výroby 2002 tak mě všude pošlou slušně někam že na to nic nemaj kromě plechů atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...