Jump to content
Sign in to follow this  
martin106S16

Kde koupit Devil

Recommended Posts

Díky, to asi budu muset udělat stejně, sídlej u Augsburgu, prosimtě neměl by jsi někoho kdo tam jezdí? Začínám odznova, 106ka je fuč. Na RC už jsem nevydržel čekat, tak jsem skočil do její největší konkurence. Bohužel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajaj, tak to Devil nebude:(, ale nešel jsem za hranice galského kohouta, to musíš ocenit.;), je to Clio Sport 2.0 rv.2000. RC je podle mně nejhezčí hothatche současnosti, to stopro, zatim jsem ho neřídil takže nevim ale v Autocaru to nějak propadlo v testu na Rockinghamu, moje typově 7 let stará 106 mu nedělila necelou sekundu...Není něco špatně když má o 62 koní méně? Ale má zase spoustu jinejch předností, je to dobrej Pugy. Z Clia mám fakt radost, trochu mi to kazí skutečnost že mám teď zlomenou nohu, takže teď dělám co-pilota, ale jinak je supr. Hlavně zvuk, brzdy a výkon (jede 240!!! uf) Vrá?ovy jsem to pak nabízel za 160, ale stejně nic, přiznam se že jsem to pak prodal ještě trochu levnějš, ale vytáhnul jsem si z toho všechno upravený.;) Jemu jsem to nabízel komplet. Nevíš proč prodává maxíka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

clio je dobry... nejel jsem v nem, ale na oko je fajn. hlavne po tom faceliftu, ma peknej cumak... na me ma moc prikre skosenou zad a ten oblucek nba konci strechy se moc rychle svazuje k zemi,a le proc ne...

vrata to neprodava, jen o tom uvazoval, ze by vzal lepsi feldu 1,6 a tohle pustil. ale potom, co to zboril a predelava to, tak je to uplne nove auto. navic ta felda co po ni sel neni uz na prodej a tak si maxika necha jako fajnovku, ale spokojenej s tim neni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×