Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Geometrie zadní nápravy


Dundee

Recommended Posts

Ahojte všichni, zkoušel jsem hledat, ale nějak jsem se nedozvěděl hodnoty geometrie zadní nápravy pro 405ku.

V pátek jsem byl u Vašendů na kontrolu, protože se mi zdá, že mám docela "Áčko" po necelých dvou letech od repase, ale prý je všechno v pohodě, jen mám kontrolovat sjíždění zadních gum a pokud by to bylo špatný, tak mi v rámci záruky vymění poškozené díly. Vůle tam prý je minimální, takže by problém být neměl.

Jelikož jsem ale puntičkář, rád bych znal hodnoty a chystám se na geometrii, abych si to "pro jistotu" ověřil. Díky všem :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Ahojte všichni, zkoušel jsem hledat, ale nějak jsem se nedozvěděl hodnoty geometrie zadní nápravy pro 405ku.

V pátek jsem byl u Vašendů na kontrolu, protože se mi zdá, že mám docela "Áčko" po necelých dvou letech od repase, ale prý je všechno v pohodě, jen mám kontrolovat sjíždění zadních gum a pokud by to bylo špatný, tak mi v rámci záruky vymění poškozené díly. Vůle tam prý je minimální, takže by problém být neměl.

Jelikož jsem ale puntičkář, rád bych znal hodnoty a chystám se na geometrii, abych si to "pro jistotu" ověřil. Díky všem :papa

mas U2U ode mne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím ti nepomůžu,ale taky se mi zdá,že mám malinko vzadu áčka,ale gumy se sjíždí rovnoměrně,ale vepředu se mi víc sjíždí vnější okraje pneu a to mám geometrii dělanou. Ale ty áčka vzadu sou asi kvůli tomu,že jsou tam jiné disky,možná že i kvůli tomu se mi nerovnoměrně sjíždí gumy vepředu. Až tam dám zimáky,tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...