Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot, Citroen nebo Fiat - servis a díly kde levněji?


Marek81

Recommended Posts

Chci se jen zeptat zda má někdo nějaké zkušenosti se srovnáváním cen jak za díly tak třeba i za práci. Vzhledem k tomu že většina dílů je shodných. Sháním totiž hadici sání vzduchu a repliku nikde neseženu a vrakáče jsou dost daleko na to, abych tam kvůli kousku hadice takže musím zajít do autorizovaného servisu.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marek81

Chci se jen zeptat zda má někdo nějaké zkušenosti se srovnáváním cen jak za díly tak třeba i za práci. Vzhledem k tomu že většina dílů je shodných. Sháním totiž hadici sání vzduchu a repliku nikde neseženu a vrakáče jsou dost daleko na to, abych tam kvůli kousku hadice takže musím zajít do autorizovaného servisu.:myslim

co alternace? nikde neni psano jaka hadice to musí byt. zkus improvizovat.vautorizaku se nedoplatíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě že je to hadice od airboxu je to takové koleno které pokračuje dál od airboxu do sání a je na něm plastový nátrubek na nasazení hadičky odvětrání víka ventilů a právě ten nátrubek je ulomenej. Zkoušel jsem odmastit a lepit ale marně praská pořád:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marek81

No právě že je to hadice od airboxu je to takové koleno které pokračuje dál od airboxu do sání a je na něm plastový nátrubek na nasazení hadičky odvětrání víka ventilů a právě ten nátrubek je ulomenej. Zkoušel jsem odmastit a lepit ale marně praská pořád:roll

a tavná pistole? zkoušels? ono je těžko radit když to není vidno. fotku nemáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: Marek81

Chci se jen zeptat zda má někdo nějaké zkušenosti se srovnáváním cen jak za díly tak třeba i za práci. Vzhledem k tomu že většina dílů je shodných. Sháním totiž hadici sání vzduchu a repliku nikde neseženu a vrakáče jsou dost daleko na to, abych tam kvůli kousku hadice takže musím zajít do autorizovaného servisu.:myslim

moje zatím částečná zkušenost s díly a cenou - momentálně sháním benzínové čerpdlo na ulysse, kelly, elit, autobenex a pod. nemá skladem, pokud má jako sortiment, tak od 5 do 7 tis. Tak jsem zamířil do fiatu, taky neměli ani v čr ani v polsku, takže jsem objednal a za týden uvidím, co. Dle fiatu bude stát cca. 4.300 Kč vč. DPH....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jsem nenapsal jak to s tou hadicí dopadlo:mad:

Ptal jsem se ve Fiatu a tam to podle katalogu ani nenašli no a v Citroenu mi řekli, že ji ještě nikdy neobjednávali ale můžou ji objednat. Cena 4500,-Kč:mrk takže jsem poděkoval a vypadl.

Nakonec mi to kolega slepil nějakým speciálním lepidlem na plasty a světe div se drží dodnes:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...