Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žluté světlomety


Pe.Tr

Recommended Posts

Nazdárek, chci se jen zeptat za kámoše co si teď dotáhl z Francie 306 ,má na nich origo P světlomety, ale žluté. Svítí krásně žlutě. Prej jsou nebo snad byly ve Francii povinne, prej lépe jsou viditelne a tolik neoslňuji proti jedoucí .Nevíte jak je to s provozem na našich silnicích?Nebude mít problémy?(STK+policie) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Na našich silnicích mít problémy 100% bude - z vyhlášky (ale nepřesná formulace):

Vozidlo musí být vybaveno v předu dvěma světlomety vyzařující bílé světlo)

No ja zas myslel že pokud je to od vyroby ,jako že tam nebyl jiny zasah ,tak by to tak vadit nemělo , ale asi to tak dopadne že bude muset ty světla vyměnit. Vyjimka asi udělit nelze co? a jak to udělaji turisti z francie?Par aut s žlutyma světlama sem už viděl ,myslim tady v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Pe.Tr

tak teď nevim, vyměnit či nevyměnit?Toť otázka.

Zeptej se na STK a tam ti to řeknou = profesionálové:myslim :myslim a budeš to hned vědět.:super

maš recht Cecilko!prvně to musime dat do kupy ,je to lehce škráblé ma levou stranu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve starých Citroenech je mám běžně, dokonce ikdyž jsem s něčím byl oficiálně na TK, tak nic neřešili

ve Fr byly povinné žluté žárovky snad do roku 92, tak mi do toho ta 306ka nějak nepasuje, jinak jsou to klasické žárovky a přes ně žluté baňky... moc dobře to nesvítí, tedy aspoň na těch starých autech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

ve starých Citroenech je mám běžně, dokonce ikdyž jsem s něčím byl oficiálně na TK, tak nic neřešili

ve Fr byly povinné žluté žárovky snad do roku 92, tak mi do toho ta 306ka nějak nepasuje, jinak jsou to klasické žárovky a přes ně žluté baňky... moc dobře to nesvítí, tedy aspoň na těch starých autech :)

je to jedna z prvnich 306 r.v.93 mám tušeni že listopad

znamena to tedy že stači sundat tu banku a vyměnit žarovku?mě přijde že i to sklo a parabola je dožluta.

[upravil dne 19/5/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Ota

ve starých Citroenech je mám běžně, dokonce ikdyž jsem s něčím byl oficiálně na TK, tak nic neřešili

ve Fr byly povinné žluté žárovky snad do roku 92, tak mi do toho ta 306ka nějak nepasuje, jinak jsou to klasické žárovky a přes ně žluté baňky... moc dobře to nesvítí, tedy aspoň na těch starých autech :)

je to jedna z prvnich 306 r.v.93 mám tušeni že listopad

znamena to tedy že stači sundat tu banku a vyměnit žarovku?mě přijde že i to sklo a parabola je dožluta.

[upravil dne 19/5/07 Pe.Tr]

To se ti možná jenom zdá. Já teď dal Do 405 žárovky plněný xenonem (maj modrý sklo) a paraboly se taky tváří modře.:cool:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...