Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení světel


smithers1

Recommended Posts

Původně zaslal: olda

Chtěl za něj 250,- Kč,jinak zapojení je jednoduchý,stačí naletoval kabely před páčku a je to,nejhorší bylo najít kabel ke kontrolce dobíjení,jelikož jsem neměl po ruce schéma,ale povedlo se.:papa

Oddiemu už jsem psal, tak uvidíme, jestli to ještě dělá.

Tak to je za super peníze, než kupovat novou páčku, poradil by jsi mi potom kde hledat ten kabel, pokud mi to Oddie pošle? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Neviem kam s mojim problémom, tak to píšem rovno sem.... Je ich totiž viac.

1. V prvom rade by som chcel napojiť LEDžiarovky do obvodu, aby mi svietili spolu s parkovacími svetlami (sú súčasťou ostrekovačou okien)... Neviete poradiť kam strčiť kábel?

2. Potreboval by som vymeniť rýchlostnú páku (teda len tú vrchnú časť, čo sa drží), ale tiež neviem s tým ani pohnúť, ale to asi len v odbornom servise, ale ak máte nejaký nápad ako na to, tak prosím poraďte.

3. Neviem čím to bude, ale pri vyššej rýchlosti mi začne vybrovať predné ľavé koleso a tak isto aj kormidlo. Už som bol aj na centrovaní kolies, no ani to nepomohlo... Čo by to mohlo byť?

Vďaka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2smithers: ok

2adrian: precti si pravidla pro psani prispevku... neskodilo by zminit, o jake auto se treba jedna...

ad LED zarovky - nedavej je tam....

ad kolo - vyvazeni kola? na 307 byly nejake problemy s napravami, pokud me pamet neklame, a kola se vyvazovaly primo na aute taky...??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jej. Pardon, na to som zabudol...

Peugeot 206 1,4i

A neviem, či vyváženie je centrovanie. Poznám ešte pojem geometria, tak neviem teraz, ktoré je ktoré...

Ale ten mechanik v pneuservise mi robil to centrovanie spôsobom, že mi najprv odmontoval všetky kolesá a po jednom niečo s nimi robil a potom nasadil späť. Nejakú zmenu som pocítil a aj to hádzanie kolesa sa zmenilo a začalo hádzať až vo vyšších rýchlositach, ale teraz to je skôr premenlivé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...