Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak se s tebou (ne)loučím(e) Peugeot Clube!


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: minimaxa

Vvitty, Aka, hihi, a co to má společného s Neonkem?:myslim:D

Jo jo, Miníku, je vidět, žes dlouho na fórum nezavítal. Jinak bys už věděl, že v poslední době (jakmile začalo být venku teplo) se jakékoli vlákno na Peugeot clubu během několika hodin zvrtne v milenecké pošťuchování Vviťťáka s Akou... Je to takový jejich jarní folklór :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Garfielde, jakej jarni folklor? na to, ze to trva skoro od zimniho klouzani.....to mi moc jako jarni neprijde :D

i kdyz nutno priznat, ze zima byla letos obzvlaste tepla... :roll

Jasně, rozumím. Takže se dá říct, že je to od té doby, co jsou Celsia venku vyšší než zápalná teplota vás dvou :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Jo jo, Miníku, je vidět, žes dlouho na fórum nezavítal. Jinak bys už věděl, že v poslední době (jakmile začalo být venku teplo) se jakékoli vlákno na Peugeot clubu během několika hodin zvrtne v milenecké pošťuchování Vviťťáka s Akou... Je to takový jejich jarní folklór :D

hezky napsáno kocoure :super:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To all: tak se mi částečně podařilo Vás obelstít (tedy alespoň někoho ;)). Snad jste si nemysleli, že se mě tak lehce zbavíte ... :D Takže Ti, co byli nadšeni, že již nebudu na klubu dále aktivní, tak se jím tímto omlouvám, ale není tomu tak ...

Bylo to schválně napsáno tak šalamounsky, protože jsem věděl, že nebudu asi 2 dny na netu, tak jsem se chtěl, až budu zase online trošku pobavit, tak pardóón.

Tímto topicem se tedy s Peugeot Clubem, jak většina správně napsala neloučím já, ale moje auto, moje čtyřistapátá bílá ropomilná (jak já mu říkám ropis). Doufám, že ale zůstane na clubu aktivní, protože ho dostala člověk mně blízký a tudíž ho snad (pro někoho bohužel) na srazech budeme i nadále vídat...

Fota mého nového přibližovadla sem vložím večer, případně až zítra, protože venku leje jako z konve. Každopádně je to benál a má ku 100kw ... zatím Vás jenom trošku namlsám pohledem na to, co jsme přivezli z Německa ... :papa:papa

VIVAT P-C FOREVER

post-0-14109595647847_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...