Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz Týn nad Vltavou dne 2.6.2007


OK406

Recommended Posts

paul jane: Pokud by si se vydal na minisraz, tak přijedeš do Týna od Písku. Takže by si jel v Týně pořád kolem řeky Vltavy, kterou budeš mít po levé straně. Přijedeš k mostu, po přejetí se dáš na kruhovém objezdu doleva a pojedeš opět po levé straně Vltavy stále po hlavní silnici. Nikde nebudeš odbočovat. Přijedeš k OOP ČR (bude po pravé straně) a pojedeš do kopce, kde asi po 100m na levé straně uvidíš parkoviště, kde by jsme se měli nacházet. Pokud by nastali nějaké změny, tak budu na mobilu: 731805990. Ale věřím, že to najdeš v pohodě. Jinak výlet mohu jen doporučit např. tady:

a snad i počasí vyjde na 100%. Přeji ti příjemnou a pohodovou cestu. Jinak adresa pro navigaci je ul.Sakařova (pošta). A nebo ul. Deweterova OOP ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To. OK406 Díky za SZ zrovna koukám co chystáte a mám velký cukání. Sice už se rozhoduju mezi dvěma akcema a tohle je třetí ale nevím jak byste na mě koukali až si to přihasím se svou 205. Není na ní nic moc na koukání a navíc ještě mi chybí dodělat pár věcí.:myslim Tak nevím a motorky by mě taky docela zajímaly. Taky to musím ještě probrat s hvězdou. Abych měl řidiče zpátky.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak to tak čtu, docela mě to zlákalo. Vzhledem k tomu, že budu o víkendu na chatě (cca 10km od Milevska) tak bych na 99%Dorazil. Bohužel budu muset přijet tou 405GL, tak až uvidíte modrozelenej mor s nejhrasitěji rachtajícím motorem ve střední evropě tak to budu já:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu možnost si se svým autem zajet na čas 1/4 angl.míli.Takže pokud by někdo měl zájem tak mi prosím dejte vědět do pátku 1.6. Vím, že jsou přednější věci, tak se na nikoho zlobit nebudeme, že nepřijede. Ale i 205 je dobrý auto a chtěla by si zkusit i sprint??;););)

Myslím, že taková možnost se nenaskytne každou chvíli:myslim:myslim

[upravil dne 30/5/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To OK406: Ono mi subjektivně přijde,že to na benzín jede stejně nebo o něco hůř. Ta řídíci jednotka je nejspíš upravená a je to nějaký přiškrcený. Si to zítra zkusím u nás na letišti, na jaký pohon to má lepší zrychlení. Žádný zázrak od sprintu nečekám, spíš naopak,ale chtěl bych vědět na čem sem. Je to určitě mnohem objektivnější než si měřit tachometrový zrychlení na mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...