Jump to content
Sign in to follow this  
Honzzza

Držák tlf. Nokije

Recommended Posts

Přejei hezký den,

pořídil jsem si orig. držák mobilního telefonu od Nokie, CR-56. Ten držák umožňuje nabíjení, a má i takovej ocásek na připjení antény. Nevíte, jestli se to dá nějak připojit do 307 SW? Myslím tu anténu? A napájení? Nechci to mít v autozapalovači, tak jsem si myslel, že to nějak půjde připojit na baterku, ale nevim jak a čím. To se připojuje někam k rádiu? Rádio mám originál od pažouta.

Díky za rady

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle mě tenhle držák je buď samostatný, takže musíš napájet ze zapalovače, nebo je součástí sady HF a pak to musíš zapojit podle návodu do elektriky a rádia nebo to nechat udělat v servisu..

Promiň. ale trochu u takovýchto dotazů vidím neochotu se napřed pozeptat někde v okolí v servisu nebo rovnou při koupi toho držáku. To jsou tak běžné věci, že ti to kdekdo ukáže lépe přímo na autě. Ale budiž... Myslímže to na fóru trochu "schytáš", ale každý nějak začínal:mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

napajeni muzes napojit klidne nekam na baterku (nebo spis treba na obvod zapalovace, je tam uz pojistka). Jinak je to strasne individualni co mas v aute a cim je vybavenej ten drzak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×