Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 HDi ST Sport x ST Confort - pohodlí


Alek

Recommended Posts

Ahoj! Chvilku vlastním nového člena rodiny ST Sport 2.2HDi. Auto má 16" kola (205/55/16 - 2,4bar), stačí malá dirka a na autě je to velmi cítit, až bych to popsal jako tvrdý náraz do karoserie, především na zadní nápravě. Je to normální u výbavy ST Sport, nebo by stálo za výměnu tlumiče s pružinama?

Jestli inženýři necpali na ST Sport jiný tužší podvozek oproti ST Confort?

Jinak na rovné silnici nádhera, pohodlíčko....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to samy,ale kombi. Ze zacatku jsem se taky divil, ale uz jsem si zvyk a nerek bych ze je to tak tvrdy, ale sedi to jak pribity :D ,kor na okreskach je radost tahnout zatacku pod plynem(s rozumem) na tak velky auto to dobre drzi smer a ani se to moc nehoupe- tot muj nazor ;) sam nemam zkusenost s jinym 406

tady nekdo bude vedet jak to je, tak nam snad poradi :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, že tyčky se zdají být O.K. Asi jsem rozmazlenej s tátový 1.9TD, tam člověk neví že jede - neskutečně pohodlný i na nerovnostech!!! Nic neklepe, jen se houpe - přes díru na vozovce se to jen přehoupne!!! Ani moje předchozí 2.1TD nebyla tak pohodlná.

S timhle vemu díru, a hned taková tvrdá pecka do kola, až se to odrazí snad do kasle?:grr

Jinak do zatáček opravdu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměň si s tátou kola s pneumatikami a vyzkoušej.

Podvozek na provedení Sport je určitě tvrdší a když jsou tam ještě ty 205/55 R 16 tak se nediv.

Pro informaci - provedení 3 litry, 6 válců má pneu 205/60R15, a je taky o trošičku tvrdší, než jiné 406, např. 1,8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O.K. to jen, že jsem byl zvyklej na pohodlíčko, a teď je to malinko změna, ale taky příjemná, hlavně v zatáčkách:)

Přiznávám, nějaká tyčka se tam volná najde, o víkendu jsem pod to pořádně vlezl....tak brzká výměna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

O.K. to jen, že jsem byl zvyklej na pohodlíčko, a teď je to malinko změna, ale taky příjemná, hlavně v zatáčkách:)

Přiznávám, nějaká tyčka se tam volná najde, o víkendu jsem pod to pořádně vlezl....tak brzká výměna...

Jsem Ti to říkal, osobní zkušenost... ale jsou to rány ve městě třeba na kolejích či hrbolech co?! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

Původně zaslal: Alek

O.K. to jen, že jsem byl zvyklej na pohodlíčko, a teď je to malinko změna, ale taky příjemná, hlavně v zatáčkách:)

Přiznávám, nějaká tyčka se tam volná najde, o víkendu jsem pod to pořádně vlezl....tak brzká výměna...

Jsem Ti to říkal, osobní zkušenost... ale jsou to rány ve městě třeba na kolejích či hrbolech co?! :D

Jo jo, moc bouchání, už jsem objednaný na výměnu:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...