Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

neprodává tady třeba někdo autíčko? nejlépe v dieslu


Šárka

Recommended Posts

Původně zaslal: Šárka

hele,na mě nebude nikdo křičet,jsem tady poprvé,tak se musím všechno naučit

To snad není pravda. Jsi tu sice poprvé, ale už porušuješ pravidla. Takže si je buď přečteš a budeš je respektovat, nebo si je nepřečteš o budeš překvapená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šárka

oki,tak pravidla jsem si přečetla :super

Výborně! Tak teď už víš, že se tady k sobě chováme slušně a že když se chceme na něco zeptat, založíme si své téma a nepleteme se do cizího, že? ;)

Tak já teď příspěvky týkající se Tvého dotazu na případný prodej auta dám do samostatného tématu a tady necháme kluky debatovat o reklamě,ano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šárka

to jsi moc hodnej,fakt,já s tím ze začátku potřebuju trochu pomoct,protože jsem nikdy na žádným fóru nebyla,tak nevím :(

Ahoj Šárko, vítám tě mezi námi . čímpak se přibližuješ?počítám že asi Pežotkem když si zavítala mezi nás ikdyž dle nadpisu si asi Pežotka chceš teprve koupit.Tak hodně štěstí.

[upravil dne 17/5/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šárka

to jsi moc hodnej,fakt,já s tím ze začátku potřebuju trochu pomoct,protože jsem nikdy na žádným fóru nebyla,tak nevím :(

O nic nejde, každý někdy začínal. V klidu se rozkoukej a když nebudeš něco vědět, tak se zeptej.

Když sháníš auto, podívej se do sekce auta - prodám: http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=57

nedávno jsem tam zahlédl nějakou 405ku v dieselu.

Jestli to není to, co hledáš, napiš příspěvek do sekce Auta - koupím, najdeš ji tady: http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=58

(klikni tam na tlačítko "Nový dotaz" a zkus vypsat co si představuješ a za kolik).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ale... To jsou tedy věci:

1) Šárka je tu nová neví co a jak, a Pe.tr je na ní hned těžce drsnej, místo aby jí řekl něco jako "tady ne, máme pravidla, tam a tam, přečti si je a dodržuj, jinak vítej", když už cítí potřebu reagovat. To se mi fakt nelíbí. P.tře, tys nikde nikdy v ničem nezačínal? ;)

2) Šárka ovšem hned vystartuje jak čertík z krabičky - a konflikt je na světě. Uf, mírně řečeno nepříliš dipomatické, když jsi někde nová ;)

3) A k tobě, Kurte, se myslím taky hodí poněkud dospělejší odpověď, než jakou tady čtu. Zvlášť když všichni víme, jak nepřehledný pro nováčka náš web je, proto ho taky právě předěláváme.

Takže navrhuji hodit to do klídku a než něco napíšu, rozmyslím si to, co vy VŠICHNI TŘI na to?

A jinak ŠÁRKO: Vítej do klubu, jsme dobrá banda, a v polovině července je sraz v Šebetově. Jinak kdybys měla problémy s webem nebo se chtěla na něco o klubu zeptat, co se tu nedočteš, klidně napiš na garfield@peugeot-club.com. :papa

P.S. Ááá, vidím, že Kurt už vychladl a je z něj zase starej dobrej Kurt :D

[upravil dne 17/5/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Ale ale... To jsou tedy věci:

1) Šárka je tu nová neví co a jak, a Pe.tr je na ní hned těžce drsnej, místo aby jí řekl něco jako "tady ne, máme pravidla, tam a tam, přečti si je a dodržuj, jinak vítej", když už cítí potřebu reagovat. To se mi fakt nelíbí. P.tře, tys nikde nikdy v ničem nezačínal? ;)

2) Šárka ovšem hned vystartuje jak čertík z krabičky - a konflikt je na světě. Uf, mírně řečeno nepříliš dipomatické, když jsi někde nová ;)

3) A k tobě, Kurte, se myslím taky hodí poněkud dospělejší odpověď, než jakou tady čtu. Zvlášť když všichni víme, jak nepřehledný pro nováčka náš web je, proto ho taky právě předěláváme.

Takže navrhuji hodit to do klídku a než něco napíšu, rozmyslím si to, co vy VŠICHNI TŘI na to?

A jinak ŠÁRKO: Vítej do klubu, jsme dobrá banda, a v polovině července je sraz v Šebetově. Jinak kdybys měla problémy s webem nebo se chtěla na něco o klubu zeptat, co se tu nedočteš, klidně napiš na garfield@peugeot-club.com. :papa

P.S. Ááá, vidím, že Kurt už vychladl a je z něj zase starej dobrej Kurt :D

[upravil dne 17/5/07 Garfield]

Netuším v čem jsem byl drsnej, smajlík mluví za vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Pe.Tr

Netuším v čem jsem byl drsnej, smajlík mluví za vše.

No právě že nemluví, celkově to vyznívá ehm... ehm... No přečti si to a myslím, že o tom nemusíme debatovat, hoďme to psům.

tak jo.haf haf. Uvidíme zda-li tu Šárku ještě uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

P.S. Ááá, vidím, že Kurt už vychladl a je z něj zase starej dobrej Kurt :D

[upravil dne 17/5/07 Garfield]

Já jsem nebyl rozpálenej. To jenom dělám bubáka, jinak jsem hodnej strejda! :D

Šárka začala jinde než měla a svým druhým příspěvkem (zčásti vyprovokovaným) to moc nevylepšila. Proto jsem odpovídal poněkud příkřeji.

Ale jak je vidět, je to děvče učenlivé, takže pochopila, jak se tu chovat, a její další příspěvky už byly (a doufám, že budou i nadále) o poznání přívětivější.

Máš samozřejmě pravdu, že bysme my - staří pardálové (a pardálice) - měli mít pochopení pro nedostatky nováčků.

Jsem rád, že se situace vyjasnila, teď ještě aby Šárka sehnala co hledá a budeme spokojení všichni. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...