Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rozvody poprvé a snad naposled-VYMĚNĚNO!UF!


Pe.Tr

Recommended Posts

No, ten rozvodovej řemen může vypadat jako novej ale prý je to složené z nějakých vlaken. Které se nesměj poškodit. A já ho raději vyměním po 60 - 70 000 než aby mě prdnul. Při koupi nového auta měním vše na rozvodech. Já na tohle mám smůlu, takže věřím, že by mě při vší smůle rupnul. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

já jsem měnil rozvody taky hned při koupi... to měl najeto nějakých 80tisíc km... servisman co to měnil říkal, že by určo těch 30k vydržel, ale jistota je jistota...

když jsem po výměně viděl jeho ruce, bylo mi jej i líto.. prý měnit rozvody na třílitru je porod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Lidicky nevite nekdo o nekom kdo by mi udelal rozvody? Mlada Boleslav + okoli + Neratovice ( Pe.Tr :D )

mit vic času tak se domluvime ale fakt nestiham , ted třeba mi už tyden klepou ramena sbihavosti na zadni napravě a nemam kdy ,kor ted kdyz jsem boural.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

já jsem měnil rozvody taky hned při koupi... to měl najeto nějakých 80tisíc km... servisman co to měnil říkal, že by určo těch 30k vydržel, ale jistota je jistota...

když jsem po výměně viděl jeho ruce, bylo mi jej i líto.. prý měnit rozvody na třílitru je porod...

Naopak, sice hodně kladek, ale místa habaděj....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Původně zaslal: @re

já jsem měnil rozvody taky hned při koupi... to měl najeto nějakých 80tisíc km... servisman co to měnil říkal, že by určo těch 30k vydržel, ale jistota je jistota...

když jsem po výměně viděl jeho ruce, bylo mi jej i líto.. prý měnit rozvody na třílitru je porod...

Naopak, sice hodně kladek, ale místa habaděj....

třílitr je napohodu , nejmin mista jsem videl zatim u Dundeeho 405:D, tam bych to nedělal ani za litr na hodinu:bojim

[upravil dne 13/9/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Lidicky nevite nekdo o nekom kdo by mi udelal rozvody? Mlada Boleslav + okoli + Neratovice ( Pe.Tr :D )

Mě to dělali v dubnu v Boleslavi v Peugeotu a je to v pohode.Rano jsem auto přivez a odpoledne bylo hotovo.A to ješte měnili olej,filtry,tu drahou řemenici, a v zadu tyče stabilizačni,a snad ješte nejake drobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fimima

Původně zaslal: mitch.mb

Lidicky nevite nekdo o nekom kdo by mi udelal rozvody? Mlada Boleslav + okoli + Neratovice ( Pe.Tr :D )

Mě to dělali v dubnu v Boleslavi v Peugeotu a je to v pohode.Rano jsem auto přivez a odpoledne bylo hotovo.A to ješte měnili olej,filtry,tu drahou řemenici, a v zadu tyče stabilizačni,a snad ješte nejake drobnosti.

A CENA? 20 000???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Původně zaslal: fimima

Původně zaslal: mitch.mb

Lidicky nevite nekdo o nekom kdo by mi udelal rozvody? Mlada Boleslav + okoli + Neratovice ( Pe.Tr :D )

Mě to dělali v dubnu v Boleslavi v Peugeotu a je to v pohode.Rano jsem auto přivez a odpoledne bylo hotovo.A to ješte měnili olej,filtry,tu drahou řemenici, a v zadu tyče stabilizačni,a snad ješte nejake drobnosti.

A CENA? 20 000???

Rozvody samotny stali asi 5 nebo 6tisic.Jinak to cely komplet 14tisic.To je jenom z hlavy,nemam tady u sebe fakturu za opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Původně zaslal: fimima

Původně zaslal: mitch.mb

Lidicky nevite nekdo o nekom kdo by mi udelal rozvody? Mlada Boleslav + okoli + Neratovice ( Pe.Tr :D )

Mě to dělali v dubnu v Boleslavi v Peugeotu a je to v pohode.Rano jsem auto přivez a odpoledne bylo hotovo.A to ješte měnili olej,filtry,tu drahou řemenici, a v zadu tyče stabilizačni,a snad ješte nejake drobnosti.

A CENA? 20 000???

pokud mohu radit tak kup rozvody u org. peugeotu , vyjdou na 3000,- a je to echt kvalita , vodni pumpu mas tak za 1500,- prace třeba u Vašendy je cca 1500,- + chladící medium (asi 300,-) prace na 4hod maximalně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...