Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jedna libová zajímavost-kdo pozná co to je hm


upper9

Recommended Posts

Kdybyste se podívali na jejich stránky, tedy na: www. tuningscene.cz, tak byste se tam v sekci "clubová auta" a hned v prvnim adkazu na "AK47" po kliknutí na něj dozvěděli v takovym souhrnu hned nahoře co za úpravy bylo provedeno a čtvrtý odshora ve výčtu úprav je napsáno, cituji:"- přední čirá optika (OctaviaII) vl. úprava + bixenony". Tak asi takhle bych uzavřel konverzaci na téma, jaký to má světla... ještě někdo nevěří??? Podívejte se na ty stránky a uvěříte!!! :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to tam maj popsaný,tak se teda vzdávám..To ale muselo být dost komplikovaný pootočit je o 90stupňů,prohodit strany a ještě dořešit aby to neoslňovalo,pokud to tedy řešili.Opravdu jsem viděl podobný na náklaďáku,dost mě to zmátlo-pokud by je z něho použili,měli by vyřešeno to oslňování ale nejspíš by stály pěknej ranec,oproti oktávce.Nakouknu na ty jejich stránky.Dík za nápovědu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Nevím pánove, ale u takové přestavby to bylo určitě dost drahý (možná i půl mega:myslim)

Každopádně asi se mu ta investice vrátila, protože mu auto hraje v nějakém videoklipu, kde závodí s nějakou amerikou:roker.

Kdesi jsem to viděl na TUBĚ :D, ale kde:mad: i kdyby jste mě zabily :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: King

Rihanna - Shut Up and Drive

a video je třeba tady:

http://www.dailymotion.com/video/x2bmuz_rihanna-shut-up-drive-video-premier

prý by se to už zanedlouho mělo objevit na MTV... mimochodem na živo vypadá doost dobře:super

[upravil dne 27.7.2007 King]

Jo přesně tento videoklip jsem myslel, ach ta skleróza :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...