Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 - koupit či ne


ladavi

Recommended Posts

Zdravím všechny. mám možnost koupit 306 1.4, r.v.95,najeto 95000km v základní výbavě za 55000Kč. Přivezenou z Německa po prvním majiteli, údajně nebouranou. Vzhledově bez rezi, motor celkem tichý i ze zkušební jízdy mám dobrej pocit. Vím, že těžko takhle na dálku radit jestli koupit nebo né, ale zajímá mě názor zkušenějších na co si dát při koupi tohoto auta pozor, jestli je cena odpovídající, jak moc je potom drahý na provoz, náhradní díly atd.

Předem díky moc za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

projdi si forum a najdes dost veci, se to tady probira co ctvrt roku...

pozor na zadni napravu, zbytek jako u kazdeho auta. osobne bych doporucil to jit kupovat s nekym, kdo PG zna a servisuje, nebo zavezt na prohlidku do slusneho servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro 1,4 je plusem mnohem větší výběr, a nižší cena. Kdybych se měl rozhodovat mězi těmihle dvěmi, vzal bych spíš 1,4, je tam větší šance dobře vybrat.

Co se týče té ceny za toto konkrétní auto, na ten ročník je dost drahé, takže by mělo být skutečně v super stavu. Pokud v tom super stavu je, tak klidně koupit - ovšem doporučuji prohlídku v servisu, na ulici se toho moc nepozná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...