Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Truck trial - Mohelnice


Bohouš

Recommended Posts

Já bych se jel podívat, to je vždy dobrá akce, ale nevím jak s časem, jestli v sobotu nebo v neděli. A taky jestli vyjde počasí, protože pokud naprší, tak to nebude Truck-trial, ale " U nás na prasečí farmě ". A Matador už to nepořádá bo to jsou jiné závody?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam byl v sobotu a Bohouse jsem nenasel ani jeho 405 ale nedivim se bylo tam hodne lidi , jen to parkovani na suche trave me pripadlo trochu nebespecne .

Jinak super akce , ale kdyz jsem se zacal bavit s ridici tech tater krome Librosackyh tak si kazdy stezoval ne organizaci a na Ostravaky :) (Libros)

Jinak super akce sidlo take dobre a pocasi super .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj lidí tam bylo jako much. Počasí skoro až moc teplo a úplně největší mínus bylo jediné pivo a to LITOVEL - to nebylo pivo, ale smradlavý bahno :nevim:nevim

Jinak akce parádní. Až mě brácha pošle fotky, tak sem něco málo fouknu.......:roll

barenst - my jsme parkovali a měli stan v depu závodníků - quatro bylo hezky schované :roker:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...