Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Help - plave v zatáčkách


vOjTaXTDT

Recommended Posts

Ahoj, mám 306 pětidvéř hatchback a auto mi v pravotočivých zatáčkách jakoby ujíždělo do strany. Několika lidmi mi bylo řečeno, že jsou to silentbloky v zadní nápravě. Tudíž jsem je všechny vyměnil a skutečně se to zlepšilo ale ne uplně...

Otázka: mám hledat dál na zadní nápravě, nebo se něco může dít i na té přední. Nedokážu přesně identifikovat, jestli mi jde zadek ven ze zatáčky, nebo se zavírá předek dovnitř...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně by to asi chtělo tenhle dotaz hodit do servisu, příště si nejdříve přečti pravidla ;) Pokud napíšeš Soukromou zprávu (označované jako SZ či U2U) třeba Kurtovi, určitě ti dotaz přesune do příslušné sekce, abys nemusel zakládat nové téma ;)

K tématu: Jak jsou an tom zadní tlumiče? Ty dokážou udělat dost neplechy. Zadní kola máš postavený normálně nebo do "A"? Pokud máš áčko, chtělo by to repasi, pak by to mělo být v pohodě...:papa

[upravil dne 16/5/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní náprava je jináč v pohodě? Nemáš kola do A. Vyskoušej mezeru mezi kolama a vnitřkem blatníku. Pokud má náprava vůli v čepech, tak do zatáčky najíždí jak se auto sedlý, po překročení boční síly se rameno vykloní a auto znejistí. Já to měl když jsem měl jedno rameno volnější - repase zadní nápravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...