Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2007 - možnost kočárkové sekce


Medvěd

Recommended Posts

Protože hodlám ukecat svou ženu a přijet na Šebetov s ní i Pavlíkem, kontaktoval jsem dnes penzion 43, který leží přímo v srdci Šebetova (cca 1 km od místa srazu)

http://www.sebetov.cz/penzion/default.htm

Po telefonické dohodě jsem se dozvěděl, že počítají 1000,- Kč/noc + energie za celou chalupu. Protože se tam vejde 8 dospělých, rád bych touto cestou kontaktoval další spolunocležníky (už se mi ozval Jaudax, myslím že by zájem mohli mít Ventilovi), ale ještě stále jsou tam 2 (nebo v horším případě - pokud neukecám ženu 4) postele volné.

Přidá se někdo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Pe.Tr - vypadá to blbě, je tam 8 postelí, zatím jede JaudaX (nevím přesně kolik osob), Kurt s manželkou a miminem a na 70% já s manželkou a Pavlíkem, Ventil s rodinkou se neozvali. Pokud byste potřebovali 2 postele, možná by to šlo pořešit - v závislosti na JaudaXových, ale 3 postele nedopadnou na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pe.Tr - vypadá to blbě, je tam 8 postelí, zatím jede JaudaX (nevím přesně kolik osob), Kurt s manželkou a miminem a na 70% já s manželkou a Pavlíkem, Ventil s rodinkou se neozvali. Pokud byste potřebovali 2 postele, možná by to šlo pořešit - v závislosti na JaudaXových, ale 3 postele nedopadnou na 100%

stačily by dvě ,žena a dcera , podle obrazku na webu v klidu zvladnu širák ,popř kdyby pršelo poslouží break

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak se spoj s JaudaXem (přes U2U) a pokud oni potřebují "jen" 2 postýlky, tak se vejdete a jsme plní

[upravil dne 10/6/2007 Medvěd]

zkusim to ale ještě mě napadlo ukecat Bumlovic rodinku a sehnat si svoji chaloupku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Dekuji za nabidku, ale je to pro nas moc hrrr:D

Pozor, pozor, pozor - to není tenhle weekend, ale až v půlce července, tzn. za měsíc a kousek a tzn. ještě je dost času na to se přihlásit (vlastně ještě není ani přihlašovadlo . . . .)

[upravil dne 10/6/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pe.Tr - vypadá to blbě, je tam 8 postelí, zatím jede JaudaX (nevím přesně kolik osob), Kurt s manželkou a miminem a na 70% já s manželkou a Pavlíkem, Ventil s rodinkou se neozvali. Pokud byste potřebovali 2 postele, možná by to šlo pořešit - v závislosti na JaudaXových, ale 3 postele nedopadnou na 100%

Čau, omlouvám se, že jsem se dost dobře nevyjádřil, ale bral jsem to jako souhlas. Teď když projíždím zpětně co jsem napsal, tak chápu, že to vyznělo, že si nejsme jisti ... ach jo.

Nemám poslední dobou čas (a ani chuť) chatovat na fóru, sedím doma a šrotím se co můžu na státnice. V úterý přichází den D, tak mi můžete držet pěsti :-)

Jinak jsem z proběhlé diskuze nějak nevyčetl jak na tom jsme ? Už jste nás teda odepsali a máme si hledat ubytování, nebo tam jsou ještě teda volné postýlky a můžu s tím počítat ??

Díky za odpověď, jinak se mějte, ukážu se tu později (dám vědět jak jsem dopadl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...