Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2007 - možnost kočárkové sekce


Medvěd

Recommended Posts

No po pravdě to vyznělo, že se ještě ozvete - uvidíme, jak se k tomu postaví Pe.Tr (zda pochopí, že máš před zkouškama a omluví tím Tvou chybku). Každopádně mluvil i něco o tom, že bude pátrat o něčem jiném, tak bych to viděl, že do středy by mělo být jasno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

No po pravdě to vyznělo, že se ještě ozvete - uvidíme, jak se k tomu postaví Pe.Tr (zda pochopí, že máš před zkouškama a omluví tím Tvou chybku). Každopádně mluvil i něco o tom, že bude pátrat o něčem jiném, tak bych to viděl, že do středy by mělo být jasno

V pohodě , budu hledat dál , mám na to měsíc tak snad něco se objeví.přinejhoršim zajistím karavan:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr díky, už jsem přemýšlel, že když ze strany Helči je to tak 50/50, tak že Vám přenechám svůj pelíšek a s Helčou aspoň nebudu muset vyvíjet taktické hrátky - ale tímhle řešením to vypadá na konečný stav v penzionu JaudaXovi, Ventilovi, Kurtovi a když vše dopadne jak má, tak Medvědi (pokud NEpojedeme coby rodinka, což se dozvím řádově do konce června a Pe.Tr nebude mít ubytko, je čekatel na naše postele)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pe.Tr díky, už jsem přemýšlel, že když ze strany Helči je to tak 50/50, tak že Vám přenechám svůj pelíšek a s Helčou aspoň nebudu muset vyvíjet taktické hrátky - ale tímhle řešením to vypadá na konečný stav v penzionu JaudaXovi, Ventilovi, Kurtovi a když vše dopadne jak má, tak Medvědi (pokud NEpojedeme coby rodinka, což se dozvím řádově do konce června a Pe.Tr nebude mít ubytko, je čekatel na naše postele)

Díky ,zatím sem mejlem kontaktoval dvě možnosti , bud domeček nebo takovy hotelík ,oba cca 4km od Šebetova , uvidime co odpoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaudax

fčera se to tu nějak spustilo. Tak dlouho tu byl klid, až mi to bylo divné... :mrk Jinak jedem 2 (já a manželka) a prcek. :papa Nevíte jak je tam tech 8 lidiček rozmístěno? Pe.Tr - ovi jsem psal...

Pe.Tr to už oplakal:(

Ale, žena je tak hodná(kouká mi přes rameno) , mooooc hodná a řekla že mohu jet sám.Tím se bydlení vyřešilo .

Brejk to jistí!!!:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi včera dorazilo mailem

Zdravim Vas pane Svoboda,

manzelka mi rekla, ze chcete jako loni zajistit ubytovani pro ucastniky srazu Peugeot clubu. Dival jsem se na vasich strankach na forum a je tam hodne dotazu ohledne rozmisteni v pokojich.

Takze: 1. loznice: dvouluzko + 2 samostatne postele (moznost vlastni detske postylky),

2. pokoj: dvouluzko (moznost vlastni detske postylky),

3. obyvaci pokoj, dvouluzko (moznost vlastni detske postylky).

Jednu detskou postylku muzeme zapujcit.

Domluvili jste se na pobytu od 13.-15.7., cena 3 000 Kc plus prispevek na spotrebu energie. Cena je za pobyt 8 osob. V pripade, ze byste meli problem s umistenim 1 az 3 osob, je mozna pristylka, za symbolicky priplatek.

V pripade, ze by si nekdo z Vasich ucastniku chtel pobyt prodlouzit, je moznost tyden pred a po vikendu, jsou volne.

Zalohu na pobyt ve vysi 1 500 Kc zaslete bud slozenkou na adresu Miroslav Ozvoldik, Sebetov 43, 67935 Sebetov nebo prevedte na ucet 1008550183/0800 s variabilnim symbolem 13072007. Vice v priloze, potrvzeni rezervace.

Prejeme Vam prijemny pobyt u nas, zdravi

Ozvoldikovi, Sebetov

Zálohu jsem dnes zaplatil, tak abyste měli přehled

[upravil dne 14/6/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pokud jde o naše spaní, pak bychom využili pokoj 2, jak se rozdělí zbytek, je nám v podstatě jedno

Platí tedy tato sestava?

Kurt 2x + dítě

Potvrzuji a vyjadřuji zájom o: 3. obyvaci pokoj, dvouluzko (moznost vlastni detske postylky).

Peníze předpokládám srovnáme na místě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Medvěd

Pokud jde o naše spaní, pak bychom využili pokoj 2, jak se rozdělí zbytek, je nám v podstatě jedno

Platí tedy tato sestava?

Kurt 2x + dítě

Potvrzuji a vyjadřuji zájom o: 3. obyvaci pokoj, dvouluzko (moznost vlastni detske postylky).

Peníze předpokládám srovnáme na místě...

Prašulky určitě srovnáme na místě, toho se nebojím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaudax

Zdravím a pozdravuju. Já bych měl zájem o ten 2. pokoj.

A Medvěde - nemám ti poslat peníze hned? Ať ti nenabouráme domací rozpočet nebo Ti to stačí na místě?

Já do toho nechci zasahovat, ale o 2. pokoj je postaráno v Medvědově příspěvku - viz výše.:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...