Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Držáky stabilizátoru 307


xstirx

Recommended Posts

Vím,že pár z vás už tady psalo,že si nechalo vyměnit držáky stabilizátoru přední nápravy číslo 509749 a odstranili tak vrzání přední nápravy.Ty držáky by měli být údajně pogumované,aby nedocházelo k vrzání kov na kov.Ptal jsem v několika servisech Peugeot a nikde tudle bolest 307 neznali.Můžete mi prosím napsat někdo kdo to měnil jak ten stabilizátor vypadá respektive jak moc je pogumovaný,protože co mi ukazovali v servisu byl tam jen nepatrný kousíček takové jakoby hmoty tak nevím jestli je to dostatečné.Odstranila tato výměna vyrzání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dodatok k držiakom stabilizátra na P 307

Som tu nový a tak k držiakom stabilizátora na P 307 hádam len toľko, netreba ich meniť za nové, staší odrezať 2 mm hrubú gumu o rozmeroch zápalkovej krabičky a vložiť pri uvoľnenom držiaku medzi ohnutú časť a tyčku, ktorá je privarená k náprave (to treba urobiť pri obidvoch držiakoch), auto netreba ani dvíhať a trvalo ma to spolu 10 minút. Načo hneď kupovať pogumované držiaky.

Pukanie prednej nápravy pri miernom natočení či nabehnutí na nerovnosť prestalo. Majte sa!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tam dva držáky příčného stabilizátoru,v servisu je jenom sklepli a OK:super,netřeba je prý měnit i nové se časem svěsí,jinak cena nového asi 80 kč,pogumované se prý nedělají,guma je už na příčném stabilizátoru tam kde jsou ty držáky,tak bylo sděleno v Peugeotu i v Auto France,taky jsem to řešil asi před 1/2 rokem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...