Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pujčíte "rádi" auto


Miku

Recommended Posts

Netopka: ja byl prvni, ktery pritelkyni pujcil auto bez dohledu... :mad: Vim, jake mela nervy, kdyz s ni nekdo jel... vzpomnel jsem si na sebe, naucil jsem se tak, ze mi dal otec do ruky klic od 205tky a ja jezdil...

Pritelkyni jsem rekl - tady mas klice, kdyz to rozbijes, tak zavolej, odtahneme, opravime, vzdyt je to stara kara ;)

Ted uz jezdi velice slusne :super

Jinak moje auto ridil jeste otec a dva dobri kamosi... Nikomu jinemu bych ho do ruky nedal... s motorkou je to jeste horsi :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Netopka: ja byl prvni, ktery pritelkyni pujcil auto bez dohledu... :mad: Vim, jake mela nervy, kdyz s ni nekdo jel... vzpomnel jsem si na sebe, naucil jsem se tak, ze mi dal otec do ruky klic od 205tky a ja jezdil...

Pritelkyni jsem rekl - tady mas klice, kdyz to rozbijes, tak zavolej, odtahneme, opravime, vzdyt je to stara kara ;)

Ted uz jezdi velice slusne :super

Jinak moje auto ridil jeste otec a dva dobri kamosi... Nikomu jinemu bych ho do ruky nedal... s motorkou je to jeste horsi :roll

:super:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja auto nepujcuju skoro nikomu. Jenom obcas otec (tomu visim jeste akontaci tak musim uz z principu) ale ten ridi hodne dobre. Pak jednou bracha a mati a jinak nikdo. Pritulka vim ze nechce ridit i kdyz ma ridicak tak ji sem tam cpu klice do ruky ale nikdy nechce, se budu divit az si je jednou vezme:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miku

nevíte někdo , kde sehnat takové to krásné " Z " na nalepení na sklo ?

Než mladá získá trochu cviku :D , nerad bych učil "slušnosti šoféry" , kteří troubí na křižovatce :grr

Já ho měla taky a spíš mi přijde, že okolní řidiči si spíš dovolí prasečinu, event. zatroubí...ale třeba to bylo i tou mojí mosteckou SPZkou :D Každopádně nikdy nezapomenu na jeden z prvních samostatných rozjezdů (UŽ JSEM TO TU URČO PSALA) do kopce na křižovatce Želivského, kdy na mě řidič Avie řval BĚŽ SI TO ZKOUŠET NĚKAM NA POLE, KRÁÁÁVO :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Původně zaslal: Miku

nevíte někdo , kde sehnat takové to krásné " Z " na nalepení na sklo ?

Než mladá získá trochu cviku :D , nerad bych učil "slušnosti šoféry" , kteří troubí na křižovatce :grr

Já ho měla taky a spíš mi přijde, že okolní řidiči si spíš dovolí prasečinu, event. zatroubí...ale třeba to bylo i tou mojí mosteckou SPZkou :D Každopádně nikdy nezapomenu na jeden z prvních samostatných rozjezdů (UŽ JSEM TO TU URČO PSALA) do kopce na křižovatce Želivského, kdy na mě řidič Avie řval BĚŽ SI TO ZKOUŠET NĚKAM NA POLE, KRÁÁÁVO :D :D :D

nic si z toho nerob ja ked som kupil auti 406 prvu co som mal komplet zafoliovanu, kridielko vzadu a tun.vyfuk prisiel som asi mesiac po kupe na krizovatku v kopci a ani sam neviem ako ale asi 5x mi to skapalo a to uz naskocila aj druha cervena ale nastastie nikto netrubil len som si pripadal ako uplny zaciatocnik ked mi to tam skapalo a hlavne najlepsie bolo na tom to ze som mal celkom slusne potunovane afto ktore sa nevedelo ani rozbehnut :super:papa:D:D:D:aut

ale k teme tiez velmi nerad poziciavam auto, nejde o to ze by som nechcel ale proste co ak sa naozaj daco stane a ten dotycny mi to ako potom zaplati???:myslim:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

duvodem proc auto nepujcuju neni vubec to, ze by to dotycny naboural..to se muze stat kazdymu a proto mam havarijku..spis mi vadi, jak nekteri lidi s autem jezdi a to jsou veci, ktery clovek nepozna hned po vraceni auta (stani na spojce, hrozny zachazeni s prevodovkou, parkovani o obrubnik, nebo aby mi auto zakouril ci jinak zasvinil)..zatim jsem poznal pouze jednoho cloveka, ktery ridil podle mych predstav..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak - střízlivej si Křápolu nikdo nepůjčí a půjčovat ji lidem pod vlivem sedativ nebo alkoholu nebudu (tihle by do ní jediní snad sedli).

Jinak, v nouzi nejvyšší (když zrovna nejede vlak nebo autobus) je mi to jedno - podmínkou je, aby dotyční dávali na sebe pozor... ale což, až to auto budu za pár let rozebírat, bude mi úplně šumák, kde je škráblý, nebo nedej bože, že má trošku ojetější spojku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...