Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2. pár brzd.svetiel break


kadaver

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

jasne jak rika komisar loupni tam diodu (ne svitivou :D ) a mas po ptakach. jinak neboj ikdyz tam privedes 5 kabelu s 12V tak se nic nestane a bude tam 12V :aut

akorat musis rozchodit i pravou mlhovku, ale to se tu taky resilo :) a zapojis to prez jednu diodu este usetris

[upravil dne 24/5/07 buml]

to jo ale ta žarovka to nezvladne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si dnes vyhrál a vysledek je takovy ,na každé straně 3x koncové světlo ,2x brzdové , tzn 6x koncové a 4x brzda + "třetí" na hoře.:D foto bude až po zitřejším bobování ,páč mi neměl kdo šlapat na brzdu.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si třeba pamatuji že předni mlhovky taky musi byt nějak vzdaleny od středu auta a od vozovky ,a dnešni výrobci je dávaj do světlometu hned vedle dalkovych , apod. myslim že některe vozy kor ty s seriově montovanymi led zadnimi světly tuto vyhlašku neřeši . teda pokud ještě platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže tady je slíbené foto je to sice ve dne ale v programku jsem to malinko stmavil tak aspon něco. jo a zapoměl jsem dodat že nakonec jsem elektriku tahal skrz tu gumu a z leveho zadního světla páč to třetí brzdové mám samotné bez plastového krytu a nechtěl jsem tam nechat viset drát.

takže toto jsou koncové světla

post-0-14109595701654_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

Ako si poriesil zapojenie 3.koncove svetla. Parada! Pustim sa do toho aj ja, len helfni.

:papa

Původně zaslal: Pe.Tr

lepší to bude ve tmě tak když si vzpomenu:D

je to trošku prasarna , do objimky daš dvouvlaknovou žárovku ,ale musíš ,jak sou ty dva čudlíky po stranach patice te žarovky ,tak tu blíže ke sklu upiluj,i tak tak bude fest držet. pak zespoda te patice jsou dva kontakty ,tak na ten od 5W vlakna musíš připájet 5cm kablík a na druhou stranu toho kablíku daš klasicky měděny konektor-samce. pozor oba kontakty vespod patice žarovky musí byt stejně vysoké, takže pokud je třeba tak na ten kkontakt 21W vlakna dej taky trochu cínu at je to ve stejné výšce. pak je třeba v té objímce kde byla žarovka mlhovky zaizolovat kouskem izolačni pasky půlku toho plíšku co je pod ním pružinka .asi chápeš proč, pak tam dáš tu dvouvlaknovku tak aby kontakt s tim kablíkem byl na te izol. pasce a druhy konec toho kabliku tam kde máš ten konektor-samec ,zasuneš pod plíšek kudy vede proud do origo koncového světla. zapomněl jsem to vyfotit ,ale myslím že to zvládneš . pak dej vědět jak si dopadl a hod sem foto.připadne dotazy rad zodpovim.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...