Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

topení 406


Ladaj

Recommended Posts

Zdravim pánové.Mám hodně velkej problém. Přestalo mě fungovat ovládání klapky na topení,zapínání klimi a větrák.Pojístky vše ok, a relátka co tam mám tak jsou vpořádku ale když prohodím 2relátka mezi sebou tak mě praskne 30pojistka. už mě to jednou udělalo když jsem jel do práce a pak když jsem potom jel domů tak to začalo znova fungovat a ted stále nic. Je to u mého auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám starej model a eště mi nešel vypnout klíček zapalování jako kdyby se tam něco kouslo myslím ve spínačce a od té doby mě to nefunguje co se týče klimi a topení.mohlo by se něco podělat i vní? a potom že by to nešlo?Jinak mě funguje vše kromě 3brzdového světla.

[upravil dne 14/5/07 Ladaj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se stavoval v Peugeotu v Pardubicích a bylo mě řečeno že to vypadá na dvě věci bud že je porušenej tišták pod nastavováním teploty a ofuku a nebo spínací skříňka,když jsem jim řekl že se mi kousla tak hned řekli že je to ta závada,tak to asi tak bude že by to měla být veškerá závada.:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závada vyřešena.Výměna tohoto svazku je to hlavní kabeláž od spínací skřínky.Přikládám foto a je to požkozené v tom žlutém konektoru půlkulatém.Na vrakáči jsem platil jen za ten svazek do 500kč a originál spínačka stojí 6,500kč.

[upravil dne 16/5/07 Ladaj]

post-0-14109595638607_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul

Hmm, to vypadá, jako by to poškodil ten zloděj, co to auto předtím ukrad, a pak to už dali do kupy, jen aby se to pak v poho prodalo ... :D

Ne ne, sorry, to je jen blbá sranda;)

Docela zajímavej problém, vůbec nechápu, jak k takovýmu poškození může dojít :nevim:myslim

[upravil dne 17.5.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to dnes rozhozený a spojovací plíšek byl vyskočenej z dráhy kterej je přes pružinku takže byl stále zapadlej a nebyl kontakt tak jsem ho vrátil spět a vypadá to že by to mohlo fungovat akorád už jsem namontoival jinej,takže mám náhradní.A napájení topení jsou ty dva krajní červený dráty co jsou vydět na posledním obrázku ty když se zpojej tak funguje ovládání topení.

[upravil dne 17/5/07 Ladaj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...