Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Také si necháváte vracet v servisech všechny "vyměněné" ND?


LubošK

Recommended Posts

Pár hodin poté, co jsem dnes nechal v servisu náš P307SW na servisní prohlídce po 60tkm, mi volali, že prý by to již chtělo vyměnit přední brzdové destičky.

Tak jsem jim řekl, že to je zajímavé, ale že mi po předchozí "mezikontrole" po 50tkm (kterou jsem nechal udělat v jiném servisu poté, co nás tam odvezla odtahovka kvůli nenadálému totálnímu "zmrtvění" auta v důsledku zanedbané "svolávačky") tvrdili, že předních brzdových destiček ještě stále zbývá tak 30 %.

Odpověděli mi, že ale podle nich už je to fakt na výměnu a že abych jim věřil, vrátí mi ty sjeté, abych sám viděl. I tak ale asi příliš věřit nebudu, neboť zřejmě není problém mi "vrátit" destičky z jiného auta, jehož majitel (na rozdíl ode mně:-) zase až tak striktně nevyžaduje vrácení všeho, co prý bylo měněno (byť by to poté měl - obdobně jako to dělám já - hodit u nejbližší pumpy do příslušného odpadkovéhho koše).

A jak to děláte Vy?

Pokud by si totiž všichni nechali v servisech vše vracet a vrácené opotřebené díly poté nechali likvidovat mimo servisy, měli by ti méně poctiví servisáci zřejmě brzy nedostatek opotřebených ND, takže by neměli co "vracet" těm, jimž "v zájmu lepšího kšeftu" měnili i to, co zase až tak opotřebené nebylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švagr pracuje v servisu v jako mistr a už třikrát měnil místo, protože po něm chtěli aby měnil i to co není potřeba a připisoval i to co vůbec nedělali. A to pracuje v Německu v Dortmundu, tak že si nedělám vůbec iluze jak to funguje u nás!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

:bojim Omyl. To není nic o tržním hospodářství. Vzpomeňte si, jaký prasárny se tu dělali za komárů. Heslo "kdo nekrade, okrádá rodinu", bylo oficiální státní devízou. :mad:

tak ti řeknu heslo dnešni doby: " co nedá zaměstnavatel zaměstnanci , veme si zaměstnanec sám!"jojo doba je zlá ,co si budem povidat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Ferin007

:bojim Omyl. To není nic o tržním hospodářství. Vzpomeňte si, jaký prasárny se tu dělali za komárů. Heslo "kdo nekrade, okrádá rodinu", bylo oficiální státní devízou. :mad:

tak ti řeknu heslo dnešni doby: " co nedá zaměstnavatel zaměstnanci , veme si zaměstnanec sám!"jojo doba je zlá ,co si budem povidat.

Vzhledem k tomu, že jsem nějaký čas i podnikal - tak bych lidi, kteří tomuhle heslu vdechují svým jednáním život pověsil za kulky na futra od dveří - a několikrát silou přivřel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Ferin007

:bojim Omyl. To není nic o tržním hospodářství. Vzpomeňte si, jaký prasárny se tu dělali za komárů. Heslo "kdo nekrade, okrádá rodinu", bylo oficiální státní devízou. :mad:

tak ti řeknu heslo dnešni doby: " co nedá zaměstnavatel zaměstnanci , veme si zaměstnanec sám!"jojo doba je zlá ,co si budem povidat.

Vzhledem k tomu, že jsem nějaký čas i podnikal - tak bych lidi, kteří tomuhle heslu vdechují svým jednáním život pověsil za kulky na futra od dveří - a několikrát silou přivřel.

se nezlob ale to samé bych udělal všem nenažraným podnikatelům a divil by jsem se kdyby jsi byl třeba po třech letech podnikání vyjímka a vzhledem k tomu že jsi přestal podnikat jsi asi normální :myslim a nemáš na to žaludek :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frenku - mám pocit, že tohle je fórum o něčem jiném (kdybych chtěl reagovat, bylo by na dlouhý článek a nikoho bych tím nepobavil), takže bych debatu tímto směrem vedenou ukončil a až se někde potkáme, můžem´to probrat třeba někde u pivka - nicméně za svým názorem (s těma futrama) si stojím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se nezlob ale to samé bych udělal všem nenažraným podnikatelům a divil by jsem se kdyby jsi byl třeba po třech letech podnikání vyjímka a vzhledem k tomu že jsi přestal podnikat jsi asi normální :myslim a nemáš na to žaludek :super

A KDO a JAK určí, který podnikatel je nenažraný a který už ne? Ty Frenku? Tak to jsi zaspal dobu, ta tady byla před dvaceti lety...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Velickin

se nezlob ale to samé bych udělal všem nenažraným podnikatelům a divil by jsem se kdyby jsi byl třeba po třech letech podnikání vyjímka a vzhledem k tomu že jsi přestal podnikat jsi asi normální :myslim a nemáš na to žaludek :super

A KDO a JAK určí, který podnikatel je nenažraný a který už ne? Ty Frenku? Tak to jsi zaspal dobu, ta tady byla před dvaceti lety...:bojim

to píšeš špatně,já bych to napsal "který ještě není a který už je" a pokud nepatříš mezi ty nenažraný tak to určitě poznáš :super a s tou dobou jsi se taky pomýlil,tenkrát to bylo úplně o něčem jiném brouku :xvul:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: martys07

nejlepší je,si to opravit sam,nebo s pomocí kámoše.

ne každej umí vše počínaje přebalením děcka a konče generálkou motoru na parkáči před domem jako ty a každej určitě má za kamráda automechanika,právníka,lékaře,babu na finančáku,šlapku atd.. takže to nebyl asi nejlepší postřeh a kdyby si všichni dělali vše tak by to tu asi moc nefungovalo že :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...