Jump to content
Sign in to follow this  
georg

zase jeden provokater..

Recommended Posts

Netusim jak bys sis to predstavoval \"v ramci clubu\", ale treba uz mam pripraveny odkaz FORUM - ktere bude na toto forum /dokonce legalne, pokud si to masinka nerozmyslel/.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Masinka

georg: vim jak to sepp myslel :-)), tak jsem si musel jenom trosicku rypnout

sepp: muj nazor znas a myslim ze se jen tak nezmeni :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sepp: myslím jako pod stránkami Peugeot-clubu, a? už jako pár článků, nebo třeba jako nějakou zvláštní sekci - to by se přesi dalo domluvit s vedením, ne? Podle mě je každá iniciativa vítaná, nebo ne???

Jinak, mně ta stránka nefunguje, takže netuším, co tam vůbec máš. A? už to máš udělané v čemkoliv, na proxy na to máme zákaz... V tom mimo jiné taky vidím velkou výhodu Peugeot-clubových stránek, a velmi je za to chválím, že jsou udělané opravdu dobře a myslí i na uživatele, kteří jsou za proxy a firewallama s velkými restrikcemi - to je, jen tak mezi námi, velká skupina lidí ve velkých firmách...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi si budes muset promluvit se svym spravcem site, nebo bude problem mezi zidlí a klavesnici, nebot ja jsem pripojeny taky pres PROXY a muzu ti rici, ze urcite nase proxyna je vic oklestena nez ta tva, ver mi. Takze pokud se ti stranky nezobrazuji bude problem u tebe ne u me :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebudu si muset promluvit vůbec s nikým. Jak je u nás nastavená bezpečnostní politika, naprosto není moje starost.

Svým příspěvkem jsem jen a pouze podotýkal, že za a) je hovadina patlat nějaké svoje stránky na toto téma, když je zde takto velký klub, kam takovéto věci patří spíš, a v jehož rámci by si ty články přečetlo dobře 100x víc lidí, a za b) že dobrý programátor při tvorbě stránek nezanedbává velké skupiny uživatelů ve velkých podnicích s maximální bezpečnostní politikou. Tohle byla mimochodem jedna ze základních věcí, kterou nám vštěpovali na školeních o tvorbě stránek.

Co si z toho vezmeš, či nevezmeš, je mi naprosto buřt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ad a) Naopak diky tomuto klubu a teto, ale i jinym diskuzim si mou stranku muze prohlednout neomezene mnozstvi lidi.

Ad b) Netusim co muzete mit v podniku za vyssi bez. nastaveni nez ktere mame mi - ver mi, ze mame to nejvyssi ktere v teto republice jde. A ze mam stranky v rozliseni 1024x768??? Jo tak tohle by mi mozna slo vytknout, ale 17´´ monitor by uz mel byt snad standart (pokud ho chces vyuzivat pro net)

Ale jsem rad i za tvuj \"negativni\" pristup. DIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem kouknul aspoň do úvodního zdrojáku, když už se mi to nezobrazí. Takže, na proxy/fw je tu zřejmě prostě a jednoduše zakázaný Flash. Rozlišením to asi nebude, monitor mám 2x21\". No, tak jsem si přečet aspoň ten zdroják, no...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musim te zklamat, ale ve flesi je tam jen jedinny obrazek, resp. napis a to v hornim frame (PEUGEOT) a i ten si muzes ztahnout - takze problem bude nekde jinde. Jeste se zkus kouknout do nastroju na uroven zabezpeceni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×