Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aky motor pre 307sw


rastomot

Recommended Posts

tak sa chystam vstupit do klubu majitelov P307sw. chcel by som vediet vas nazor na motor 1.6 80kw benzin pre sw. nepotrebujem formulu....ale obcas zrychlit jednoducho potrebujete...sak to poznate. prevaha jazd v meste na kratke trate. dik

[upravil dne 14.5.2007 rastomot]

[upravil dne 14.5.2007 rastomot]

[upravil dne 14.5.2007 rastomot]

[upravil dne 15.5.2007 rastomot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 307 hatchback 1.6 benzín 80kw měsíc,také jsem nevěděl jestli benzín,nebo naftu.Koupil jsem benzín a nelituji,motor do 4000ot téměř neslyším a v těchto otáčkách se mi zdá,také nejlépe akceleruje.Jezdím hlavně krátké trasy a občas po dálnici(již mě tolik nevyblikávají,ze 130 je tam 160 hned,měl jsem Felicii) Zatím jsem na spotřebě 7.6l/100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz sme brali do firmy 1,6 16 V 307 Break. Som prekvapený ako ten motor ide. Je veľmi tichý a spotreba okolo 7,5 - 8l/100km. Auto ešte nie je zabehnuté. Tá spotreba po mojich skúsenostiach s Peugeotom už dolu asi nepôjde. Tiež sme toto auto brali s tým, že bude jazdiť hodne krátkych tratí.

[upravil dne 14/5/07 Martinsk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to dobrej motor,ale s SW-ečkem není tak pružný a ze 130 na 160 mu to chvilku trvá.Taky ve městě si ten muj řekne o 11 litránku,ale s manualní př. je asi o litr spořivější(aspoň to píšou).Dálnice 8 litru mimo město 7,4 litru podle PC.

[upravil dne 14/5/07 nemec.cb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...