Jump to content
bakero

ubytok chladiacej kvap.

Recommended Posts

Z chladiaceho systemu mu sem-tam unikne kvapalina. Asi tak raz za mesiac musim doliat tak 3-4 dcl. V obchode mi predali nejaky prasok, co sa ma dat do chlad. systemu a zevraj to utesni trhliny. Jeden kamarat automechanik mi ale vravel, nech to tam nedavam, lebo ze on prave niekomu musel menit chladic, lebo tiez pouzil ten prasok a ze mu to zapchalo aj to co nemalo. Mozno by bolo dobre predtym, ako sa tam da ten prasok, nejako cely system preplachnut a vyplachnut usadeniny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedoporučuji. Nemam vlastní zkušenosti, ale co jsem zde četl není to moc vhodné. Radši bych prohlídl chladič a hadice zda neprosakují než tam lít nějaká svinstva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

presne tak,nikam nic nesyp,tohle jsme kdysi resily ne renaultackym foru,zanese ti to chladic a bude to hur chladit a nakonec budes muset koupit chladic novej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechal jsem si v Peugeotu doplnit kapalinu a oni mi tam dali nějakou signální barvu nebo jak to pojmenovali a za 3 týdny tam jedu znovu, aby zkontrolovali, jestli to někde neuniká.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JJ. Něco podobného nebo asi to bude úplně to samé se dává do klimatizací, když ti hodně uniká kapalina. Chvilku se s tím jezdí a pak se na všechny spoje, hadice apod. posvítí tuším UV lampou (taková ta lampička co se používá na přezkoušení pravosti peněz) a pokud tu barvu někde uvidí, zjistí kde to prosakuje.

Odhalí to i minimální netěsnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×