Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tlačítko v klíčku


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: PŘEMA

Taky jsem ho musel nedávno koupit a mě stálo 180,- Kč je to nářez ale co se dá dělat.:(

Dát tam tlačítko např. z rozbitýho dálkovýho ovladače k TV. Tak jsem to pořešil já :aut

Jinak mám ještě malý tlačítko na "suberblokádu" a to údajně ani v P nemají, jako náhr. díl, takže u něj jsem prodloužil prozatím životnost silikonem. Zatím to drží :nevim

[upravil dne 14.5.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

No můžeš bejt rád že to jde koupit sólo. Mne to loni stálo asi 140,-. Taky jsem na tu cenu čučel jak trubka. Přitom skoro stejnej kus gumy na 605 stojí 35,-. :bojim:bojim

Mno nevím, jestli mají rozlišeno, na které auto je konkrétní typ krytky, řekl bych, že klíče (tvar a rozměr) jsou stejné. Já ji kupoval na 605ku vloni a taky jsem za ní dal 170,- Kč. Jj, 605 má všechny díly výrazně "levnější". než ostatní P.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Dave_k

No můžeš bejt rád že to jde koupit sólo. Mne to loni stálo asi 140,-. Taky jsem na tu cenu čučel jak trubka. Přitom skoro stejnej kus gumy na 605 stojí 35,-. :bojim:bojim

Mno nevím, jestli mají rozlišeno, na které auto je konkrétní typ krytky, řekl bych, že klíče (tvar a rozměr) jsou stejné. Já ji kupoval na 605ku vloni a taky jsem za ní dal 170,- Kč. Jj, 605 má všechny díly výrazně "levnější". než ostatní P.:aut

Novější model 605. Kat.číslo 9926CA cena 30,- bez DPH. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Mám klíček se superblokádou, obědnával jsem si u domanského ve stodůlkách gumové tlačítko. Už přišlo a je o malinko větší, takže když ho narvu to otvoru je strašne vypouklý ven. Jiný prý nedovedou obědnat. Nemáte někdo číslo ty gumičky, ješte se podívam přesně, ale to co mi obědnávali oni končilo písmeny FC a je moc velký...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, taky mám zkušenosti...

Z toho starého tlačítka zůstal uvnitř takový kroužek gumy, který překážel... No zkrátím to, jeden klíček jsem podělal já (ten šel opravit) a druhý podělal kolega, ten nešel opravit.:(:(:( (Ještě se pokusíme "přihlásit ovladač do systému")

Jinak existuje provedení FC a FA, nezáměnná, vypadají skoro stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji, myslíš, že ten FA je v průměru menší? Mělo by to byt tak o dva mm. Jinak máš pravdu, že to FC krom průměru a chybějící aretace natočení gumičky v poudře klíčku je skoro stejné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...