Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

604 Heuliez


Ota

Recommended Posts

Jak to prodloužili jsem nezkoumal... Už je to jednou dělané a měl to nějaký profesor, takže se v tom trochu vrtal sám a ještě jeho student, ten mi to ostatně taky ukazoval, asi to nebude úplně špatný, ale je to trochu poznamenané samodomo, barva na pravé straně nesedí, na levé je chycený P blatník - tam už bude díra a Z blatník začíná...,interiér docela jde, nějaká historie k tomu bude taky... no uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Jak to prodloužili jsem nezkoumal... Už je to jednou dělané a měl to nějaký profesor, takže se v tom trochu vrtal sám a ještě jeho student, ten mi to ostatně taky ukazoval, asi to nebude úplně špatný, ale je to trochu poznamenané samodomo, barva na pravé straně nesedí, na levé je chycený P blatník - tam už bude díra a Z blatník začíná...,interiér docela jde, nějaká historie k tomu bude taky... no uvidím

Tak to nepotěší. Ono už podle toho jak je to načančané se dalo něco takového čekat.

Myslíš že se nenajde lepší? Co tamta dlouhá, jak jsi mi kdysi posílal fotku?

Původně zaslal: Driver

.... no tak už jenom na to postavit tu garáž :)

Rozpůlit a do dvou, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš asi počkám na nějakou pěknou automatickou berlinu v kůži starší ročník (ty mám radši :D)

byl to nějaký akademický sochař, paní nás pak dokonce i vzala do domu a ukazovala, co ještě dělal a povídala a povídala a povídala a povídala....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

spíš asi počkám na nějakou pěknou automatickou berlinu v kůži starší ročník (ty mám radši :D)

byl to nějaký akademický sochař, paní nás pak dokonce i vzala do domu a ukazovala, co ještě dělal a povídala a povídala a povídala a povídala....

Tak to věřím...

Takže jeho profese je taky vidět na autě? To snad ne... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...