Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní gumy


JarryC

Recommended Posts

Teda já vím že ptát se v květnu na zimní gumy je šílené,ale teď jsou na ně docela velké slevy,tak chci něco pořídit.Můžete mi poradit jaké mám zvolit?Chci pořídit i disky (plechové),a to 15palců 195x65

Bridgestone Blizzak LM25

Dunlop SP Winter Sport M3

Pirelli W 190 SnowSport

Michelin Alpin A3

Až na ty Michelinky jsou všechny za cca.1500Kč

Nyní mám obuté Goodyear Eagle NCT 5 205x55x16 letní na elektronech.

Předem dík za vaše názory.

Peudeot 1.6 16V 80kw Hatchback

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Uvědom si, že je teď budeš půl roku někde válet, pak je nasadíš, budou házet a jsi v . . . .

Proto jsou na ně teď slevy - já bych je teď určitě nekupoval, nejsem tak bohatej, abych mohl vyhazovat tisícovky.

No já hodlám koupit ty disky a hned je nasadit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarryC

Původně zaslal: Medvěd

Uvědom si, že je teď budeš půl roku někde válet, pak je nasadíš, budou házet a jsi v . . . .

Proto jsou na ně teď slevy - já bych je teď určitě nekupoval, nejsem tak bohatej, abych mohl vyhazovat tisícovky.

No já hodlám koupit ty disky a hned je nasadit

Nerozumíme si - já myslel, co budeš dělat, když po půl roce objevíš VÝROBNÍ vadu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: JarryC

Původně zaslal: Medvěd

Uvědom si, že je teď budeš půl roku někde válet, pak je nasadíš, budou házet a jsi v . . . .

Proto jsou na ně teď slevy - já bych je teď určitě nekupoval, nejsem tak bohatej, abych mohl vyhazovat tisícovky.

No já hodlám koupit ty disky a hned je nasadit

Nerozumíme si - já myslel, co budeš dělat, když po půl roce objevíš VÝROBNÍ vadu?

No to máš samozřejmě pravdu,to riziko tady je,ale ten cenový rozdíl je 4000Kč a záruka by nějaká měla být.Výrobci jsou to věhlasní,ne? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předtím jsem měl na OI Barum Polaris, GY UG7 jsou oproti tomu za rozumné peníze nesrovnatelně lepší (jízdní vlastnosti, komfort etc.), takže když jsem je v těchto dnech zouuval z OI i P307SW, jen jsem tiše zamáčkl slzu... neboť na P307SW byly v rozměru 195/65 R15 i v těchto dnech pořád ještě lepší, než ty "originál" letní šmejdy Dunlop SP2000 Sport 205/55 R16...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...