Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nelze zařadit, spojka asi KO???


gen.Migen

Recommended Posts

Ahoj

Možná si někdo všiml, že sem tu ted řešil problém se spojkou. Mam peugeot 406 2.1TD r.v. 96. Zdalo se, že bylo všechno vyřešeno a že to, že mi spojka zabírala hned u podlahy a pedál se nevracel měla nasvědomí opravdu jen špatná hydraulika ovládání spojky. Tu hydrauliku sem koupil novou, namontoval a vše vypadalo že je vpořádku. Pedal zabíral až nahoře a krasně se vracel. Ale v pátek sem dojel domů, chtěl sem zařadit a už se to nepovedlo. Prostě chod pedálu spojky je pořád stejnej, působý silou a oddaluje to rameno, který pak oddaluje asi tu lemelu nebo co, ale řadit nejde. Takže je to určitě něco ze spojkou. Ale pravě se mi to zdá divný, že by tam zničeho nic takhle něco ruplo a nefachalo. Proto se tu chci zeptat, jestli se nestalo někomu něco stejného a popřípadě, aby mi někdo doporučil nějakej dobrej servis (levnej) kde by mi tu spojku mohli vyměnit a kolik to všechno asi muže stát. Díky Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Spojka bylo první co mě vypeklo, když jsem koupil auto z bazaru.

Týden jsem jezdil, nechal jsem v zimě auto stát a vyhřát interiér. Sedl jsem do auta a už se nerozjel.

Spojku vymění každý servis, ale pozor jakou si vybereš.

Na kvalitě vyhotovení poměrně záleží.

Je pak znát jestli ti vykonná službu 40, 80, nebo 200 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...