Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pylový (kabinový) filtr - výroba-


OK406

Recommended Posts

  • O 7 měsíců později...

Skuste mi poradit. Filter ktory som tam mal povodne sa skladal z papierovej casti na ktorej bola ako keby nalepena hmota podobna molitanu. Teraz som menil filter a kupil som od Mahle za 720 Sk, ale je to bez toho molitanu, len ta papierova cast. Na co bol na povodnom prilepeny ten molitan? Dakujem za vysvetlenie:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomike

Skuste mi poradit. Filter ktory som tam mal povodne sa skladal z papierovej casti na ktorej bola ako keby nalepena hmota podobna molitanu. Teraz som menil filter a kupil som od Mahle za 720 Sk, ale je to bez toho molitanu, len ta papierova cast. Na co bol na povodnom prilepeny ten molitan? Dakujem za vysvetlenie:myslim

nejspise jsi tam mel filtr s uhlikem na zachycovani pachů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomike

Skuste mi poradit. Filter ktory som tam mal povodne sa skladal z papierovej casti na ktorej bola ako keby nalepena hmota podobna molitanu. Teraz som menil filter a kupil som od Mahle za 720 Sk, ale je to bez toho molitanu, len ta papierova cast. Na co bol na povodnom prilepeny ten molitan? Dakujem za vysvetlenie:myslim

Pokud myslíš molitan na obvodu, tak ten je tam nejspíš kvůli těsnosti. Koupil jsi asi něco kvalitnějšího, co sedí přesně (třeba originál co jsem tam měl původně molitan neměl, ale umělohmotné postraničky, které tam hezky zapadly).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomike

nechapeme sa. ten makky plast po obvode tam samozrejme mam. ale ten molitan ci co to je prekryval komplet papier zospodu po celej ploche filtra. osobne sa mi to zdalo na skodu veci, urcite to nepustalo tolko vzduchu ako teraz bez toho.

dyt ti to rikam,ze to je filtr s uhlikem.jsou 2 druhy jeden je s uhlikem a druhy je bez nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...