Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seřízení ruční brzdy


Pišta

Recommended Posts

Původně zaslal: Pišta

Ahoj lidi. Potřeboval bych poradit jak seřídit ruční brzdu na P 406 coupé. Vloni mi měnili lanka. V peugeotu za to chtějí pětikilo,já doufám,že to zvládnu seřídit. Měl jsem MI16,tam to bylo jednoduché.Dík.Pišta

jestli je tu stejne jak u breaka ,tak si zvedni auto vzadu a těsně ped nápravou uvidíš lanka ,ten mechanismus je velice jednoduchy.jen ty matky vic zašroubuješ víc do te plastove kostky a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je jedna drobná rada, jestli jsi ji měl seřízenou. :super

Prvně si seřiď samostavy, pak vyzkoušej RB a pak teprve jestli není ještě dobrá, to přitáhni na lanku. :myslim

Mě stačilo jen to přitáhnutí samostavů, aby RB byla dobrá. :D

[upravil dne 12/5/07 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

hlavně to pořádně očisti dratěnym kartačem(ty zavity a matky) a pořadně to postřikej třeba WDéčkem, u tchana se mi to podařilo urvat

sevas,

ja som to tiež utrhol tak vybral tu klietku a potom som znej vybral ten utrhnutý šrób a navaril tam druhý nový šrób, aby som mohol znova doťahovať. Odvtedy si vždy raz za čas prestriekam WDčkom ten šrób aby bol namazaný a trochu s ním potočím. aby sa hrdza nezakusla.

Inak som prekvapený z tej príručky, že mne zaberie na plno RB až na šiestom zube a oni tam píšu, že to má až na 10-11 zube.

Ja som bol vždy v tom. že to má zaberať už na 3 zube a na 5 piatom to má už držať.

Ide o to, že v Júni idem na STK a tak to chcem mať ok.

Ako vám zaberá RB ?

[upravil dne 13.5.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: Pe.Tr

hlavně to pořádně očisti dratěnym kartačem(ty zavity a matky) a pořadně to postřikej třeba WDéčkem, u tchana se mi to podařilo urvat

sevas,

ja som to tiež utrhol tak vybral tu klietku a potom som znej vybral ten utrhnutý šrób a navaril tam druhý nový šrób, aby som mohol znova doťahovať. Odvtedy si vždy raz za čas prestriekam WDčkom ten šrób aby bol namazaný a trochu s ním potočím. aby sa hrdza nezakusla.

Inak som prekvapený z tej príručky, že mne zaberie na plno RB až na šiestom zube a oni tam píšu, že to má až na 10-11 zube.

Ja som bol vždy v tom. že to má zaberať už na 3 zube a na 5 piatom to má už držať.

Ide o to, že v Júni idem na STK a tak to chcem mať ok.

Ako vám zaberá RB ?

[upravil dne 13.5.07 ajven]

to platilo kdysy za ery škodovek, ale ja ji mam udělanou tak aby držela na cca 6 -7 zubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...