Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konektor na sahary 306


Proky

Recommended Posts

Ahoj. Mám takovej dojem, že je to tenhle konektor (v červenym kroužku). Někde tady na föru jsem čet, že pokud máš auto s klimatizací, tak ti sahary spíná řídící jednotka a nemáš tam to čidlo.

PS: mám 1.8 8v, bez klimatizace

dscn1832.jpg

[upravil dne 20.5.07 ATB]

[upravil dne 20.5.07 ATB]

[upravil dne 20.5.07 ATB]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam podobny problem.Sahari by mali bezat aj po vypnuti motora ked je prehriaty. U mna dnes na 110 stupnov. Ale problem je ten ze neviem ten konektor vytiahnut.Je na nom akoby take koliesko ktore by ho malo odystit a potom sa by mal dat vytiahnut ale nejde. Neviete poradit? alebo mam hladat iny konektor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Lavak_Bob

Mam podobny problem.Sahari by mali bezat aj po vypnuti motora ked je prehriaty. U mna dnes na 110 stupnov. Ale problem je ten ze neviem ten konektor vytiahnut.Je na nom akoby take koliesko ktore by ho malo odystit a potom sa by mal dat vytiahnut ale nejde. Neviete poradit? alebo mam hladat iny konektor?

a sahary ti běží při zapnutém motoru? jestli ano a při vypnutí motoru ti vypnou tak je to dle mého dobrý,ono by se mohlo stát že ti nevypne relé a sahary poběží do vybití baterie.Já pokud mi sahary běží tak počkám až vypnou a pak vypnu motor.

Sahary sa zapinaju ale zda sa mi ze dost neskoro.Pri dosiahnuti priblizne 95 - 100 stupnov. Na mojej starej 309 vsak niekedy v lete ked som sa po meste musel vliect pomali vsak este sahary chladili cca 10 - 30 sekund po vypnuti motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám motor 2.0 HDi i s klimou a ten konektor tam nemám už jsem i vyndaval chladic a nikde jsem nic nenašel takže to bude asi spínaný tou řídící jednotkou. Ještě rozeberu celej cumak a pokusim se jít po kabelech jestli neni někde přerušenej jinak nevim. Byl jsem s tim i na diagnotice a nic se tam neukázalo. Když pustim klimu tak mi nejede a bliká mi akorát kontrolka STOP. Ale musim s tim něco udělat včera jsem to málem uvařil a jak mile stoupne venku teplota na 30°C na sluničku tak mi stačí chvilka a mám tam přes 100°C :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...