Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servisní manuály na 605 a 406?


vícha

Recommended Posts

sháním servisní manuály na P605 r.v. 94 a P406 r.v.96 1.8 16v, poraďte mi někdo, kde je sehnat? U 406-ky mi zůstávají ,,vyset,, otáčky po uvolnění plyn. pedálu, po necelé sekundě začnou pomalu klesat, ale lanko přidřený není, to pracuje správně... Díky za každý nápad, nebo pomoc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale bacha neni to knizka na opravy - ta je tu jen na 405-ku - je to ten manualek co dostanes ke kazdemu novemu autu. Jo a abych nezapomel - ten polak to delal v .pdf takze to ma cca 33.5MB - zadna slava pokud jsi pripojenej pres telefon :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maš??? Tak to by jsi mohl udelat neco ty pro me :D Ja polstine moc neholduji. Jinak i servisni manual jsem shanel - Urcite znas publikace \"jak na to\" nakl. KOPP - tak tem jsem psal, z jakeho ze duvodu nevydaly 406-ku a kdy to hodlaji napravit - suse mi odepsaly, ze tenhle rok urcite ne, ale ze pry by mi mohli poslat nem. a angl. publikaci - Takze pokud mas zajem tak jim napis :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... tak někde kolem dvacáté stránky servisu je odkaz na manuál v ruštině, ten co mám já (pro změnu ve francouzštině nebo v holandštině - kára je dotažená z Belgie), tak kdyby sis chtěl počíst, tak se ozvi, já si teda moc nepočetl, ale jsou tam i obrázky:D ...ale ten opravárenský od KOPP-u v anglině by nebyl marnej, zkusím poptat cenu, protože se v autě budu hrabat asi častěji, majitel byl fakt prase!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...