Jump to content
Sign in to follow this  
Vopičí

Lavor ve dveřích

Recommended Posts

To jsem se dnes zase NASR..:grr:grr:grr:grr

Měl jsem stát auto zaparkovaný v řadě kolmo k chodníku normálně mezi ostatníma autama (podotýkám na levé i pravé straně bylo dost místa, aby normální člověk vystoupil ). Přicházím k Pažoutuvi, odemykám a když jsem dával věci do kufru, koukám, že na pravejch zadních dveřích něco je. :o:o:o Jdu si to prohlídnout a je tam lavor jak prase velkej, čerstvej a sedřená barva až na plech. V tu ránu dostávám nával krve do hlavy a kdybych měl v ruce nějakej vobuch a stál vedle mě ten co to udělal, tak ten pendrek o něj asi přerazím. Auto vedle bylo jiný barvy než zbytky barvy na mým, takže jsem viníka nedopadl.

Ale nedokážu pochopit, proč někteří lidi jsou takový s odpuštěním hovada a musej si otvírat dveře jak vrata od stodoly,když viděj, že vedle nich taky někdo stojí.

Tímto bych chtěl všechny poprosit, aby si toto uvědomili a neničili tak drahé kabáty našich milovaných aut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi před půl rokem vedle mě před finančákem zaparkovalo úplně nový 7 BMW, když sem viděl že budou nsatupovat 4 tak sem zpozoroval a co se samozřejmě nestalo. Dědula se zadníma dveřma švihl přímo mě do auta. Přitom se čekal že bude opatrně nastupovat do auta za 3 miliony. Tak sem vyskočil a k mýmu údivu se všichni zabouchli do auta a přes okno čučeli jak řvu a čekali co budu dál dělat. Popravdě řečeno mě bylo víc líto toho jejich auta, když se k tomu chovají jak prasata.

No a takovejto duševně nepřítomnej člověk ti to nejspíš udělal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×