Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lavor ve dveřích


Vopičí

Recommended Posts

To jsem se dnes zase NASR..:grr:grr:grr:grr

Měl jsem stát auto zaparkovaný v řadě kolmo k chodníku normálně mezi ostatníma autama (podotýkám na levé i pravé straně bylo dost místa, aby normální člověk vystoupil ). Přicházím k Pažoutuvi, odemykám a když jsem dával věci do kufru, koukám, že na pravejch zadních dveřích něco je. :o:o:o Jdu si to prohlídnout a je tam lavor jak prase velkej, čerstvej a sedřená barva až na plech. V tu ránu dostávám nával krve do hlavy a kdybych měl v ruce nějakej vobuch a stál vedle mě ten co to udělal, tak ten pendrek o něj asi přerazím. Auto vedle bylo jiný barvy než zbytky barvy na mým, takže jsem viníka nedopadl.

Ale nedokážu pochopit, proč někteří lidi jsou takový s odpuštěním hovada a musej si otvírat dveře jak vrata od stodoly,když viděj, že vedle nich taky někdo stojí.

Tímto bych chtěl všechny poprosit, aby si toto uvědomili a neničili tak drahé kabáty našich milovaných aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi před půl rokem vedle mě před finančákem zaparkovalo úplně nový 7 BMW, když sem viděl že budou nsatupovat 4 tak sem zpozoroval a co se samozřejmě nestalo. Dědula se zadníma dveřma švihl přímo mě do auta. Přitom se čekal že bude opatrně nastupovat do auta za 3 miliony. Tak sem vyskočil a k mýmu údivu se všichni zabouchli do auta a přes okno čučeli jak řvu a čekali co budu dál dělat. Popravdě řečeno mě bylo víc líto toho jejich auta, když se k tomu chovají jak prasata.

No a takovejto duševně nepřítomnej člověk ti to nejspíš udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...