Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

28. Priglsraz 17.5. 2007 v 17,30 hod.


28. Priglsraz 17.5. 2007 v 17,30 hod.  

  1. 1. 28. Priglsraz 17.5. 2007 v 17,30 hod.


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak opět po měsíci bych Vás rád uviděl v co nejhojnějším počtu na minisrazu brněnských "pežoťáků".

Moc se omlouvám za pozdní svolávání, ale snad mi bude odpuštěno. Opět bych prosil o objednání si jídla. Z minula nám zbylo 300,- který jaksi po zaplacení přebývalo, tak ti co tam byli minule to budou mít o to levnější.:) Jako jídlo bych zvolil pečenou kýtu, kterou jsme měli na první "žranici".

Vezmu i věci, co mám z e-shopu, takže si tam budete moct něco koupit.

Těší se viz. NICK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mrzute... musim jet rano k zubari a budu zustavat u nasich az do patku :( Takze se mnou nepocitejte ani na tu fantu jako minule. :(

Jinak Dodo chci se domluvit jestli bych si mohl neco vybrat i mimo sraz - nebo ze bych to nechal az za mesic? :myslim Uvidime, v nejhorsim to jeste mesic vydrzi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím nedávno jsem se zde zaregistroval poněvač jsem si pořídil Pažouta a tak když mě Medvěd kontaktoval se pokusím i dojet na ten Prygl... kde tam bude přesně sraz? Chtěl bych se tam i zjevit.. :-) :papa

Jinak zdravím všechny...!!! a chci se zeptat co je to za jídlo a kde se tam bude papat? :-) Bazy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...