Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

blbost ale pomaha


Guest ZILA

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

já bych přivařil očko a je to kliku použiju od heveru a očko se dá použít pokud něco vezete tak to k tomu přidělat .

Hlavní je aby ten závit byl super namazaný a šel zlehka,pokud je rezavej tak ti nic nepomůže jen autogen:papa

Kdeže kde je hever haaaaaaaa asi v rezerve čooo? :myslim

:D:D:D asi hej :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mooooooooc šikovné :super To si pořídím,protože ten klíč na kola je úplně nanic.Chtěl jsem s ním odšroubovat kolo (přehazoval jsem zimní za letní) a ten "klíč"jsem ohnul a kolo nepovolil (utahovali mi kola v pneuservisu :D ),ještě že se mi to stalo doma :D:papa

Jo a hever mám taky v rezervě :potlesk

[upravil dne 11.5.07 Pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš šikovnou manželku :):) Ta moje by si na to spíš někoho zavolala jak ji znám :):)

No, nápad dobrej - ale co to zkombinovat s klíčem na kola, který krásně zapadne do otvoru pod zadníma dveřma? Pokud něco takovýho zrealizuješ, tak bych měl zájem - i když rezervu vlastně vůbec nevozím (jezdím denně cca 60km 30 tak a 30 zpátky a pocestě sou asi čtyři pneuservisy - jako nouzovku vozím spray na dojetí)

Pepito : A originální klíč na povolování jsem taky ohnul ;);) Postavil jsem se na něj a on se pomáááálinku ohnul, a ve finále uplně odpadnul. Jó, kvalitní ocel je kvalitní ocel . A při výměně kol (šroubů) je prý dobrý to před našroubováním stříknout měděným sprejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

koukám že to má naprosto stejnej "mechanismus" jako 106ka :D Mě ani ten standart klíč nevadí, rezervu sem zatim sundával jen jednou nebo dvakrát, abych se přesvědčil v jakym je stavu :)

Ale co mě štvalo byla spíš pevnost toho origo klíče - u prvního šroubu co sem se snažil povolit se klíč ohnul o zhruba 10° :D Tak sem ho hezky pohladil, uložil zpátky do kufru a jel do obchodu pro ten křížovej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

ja jsem minulej tyden origo klic zlomil v tom svatu. Tak jsem nazhavil svarecku a svatil poradne. Ted se ani nehne:D

Ja ten svuj klic svaroval asi 8x, nez jsem prezul vsecky kola... (nekecam), ted uz jsem si sehnal jiny a doma uz nic prezouvat nebudu :D:D:D

ZILA: krasny zlepsovak :mrk

[upravil dne 23/5/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...