Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

207 -zklamani


f3Rd@

Recommended Posts

Mě se 207 líbí. Je v ní víc místa pro řidiče, než ve 407 a cítil jsem se v ní (jako řidič) fakt dobře ... Proto nechápu, co tam ten člověk píše za nesmysly ohledně místa řidiče. Mám 2m a nohy dlouhý, jak sviň. Vešel jsem se tam páradně :nevim

Klidně bych jí za 406 vyměnil ... No :myslim moc klidně asi ne, ale je to nový auto:D Co se týká kvality atd., tak nemůžu soudit. 10tis jsem s ní nenajel, abych to auto pořádně poznal ...:)

[upravil dne 10.5.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem teda zatím slyšel a četl na 207 jenom chválu. :super

Proto je to asi teď nejprodávanější auto v tomto segmentu. ;)

Bohouš: Však tam píšou, že je to stejnej test, jak v Carautu.

Jinak o tom testu něco vypovídá skutečná perla, alias věta na závěr: Na jeho motor (Opla) bychom nejraději zapomněli, ale ani to nedokáže Corsu připravit o první místo.

Nevím, co už má pořadí ovlivnit víc, než motor. :myslim

A to Clio umístěný za Fábií, to je taky dobrá parodie!

[upravil dne 10.5.07 Ferin007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo sa týka poruchovosti skladám poklonu tomuto autu, ozaj je tých závad minimum a väčšinou sú to len drobné hlúposti ktoré sa jednoducho vyriešia :super

Dúfam, že to tomuto autíčku vydrží čo najdlhšie :roker

Ale pobavila ma veta kde napísali, že kabína pôsobí lacným dojmom...Potom už fakt neviem akým dojmom pôsobí kabína Fábie :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že je článek zaplacený "šak víme kým", z toho čiší.

Jediné, co je bohužel pravda, je to, že testovaný motor 1.4 benzín je na tohle auto slabý. Krouťák 133 Nm (a to až ve 3250 rpm) je na auto těžké 1,2 tuny prostě málo. 207 je stejně dlouhá jako 306, ale o 244 kg těžší. Daň za bezpečnost, kterou všichni budeme muset platit tím, že budeme muset chodit do dieselů. A a to nikoli do těch nejslabších. Proto mám radši starší auta...

Takže 1.4 benzín vyjde ve 207 stejně, jako kdybych si do své 306 1.6 benzín (krouťák 135 Nm ve 3000 rpm) naložil 4 pytle cementu a jeden pytel vápna a hybaj. Asi by to nejelo moc ochotně, to věřím :D

[upravil dne 11/5/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...