Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chcíplá 306ka


Dr.Romca

Recommended Posts

Ahoj!Mám 306ku 1.8 16V a chcípá mi :( A to buď sama (kolísájí otáčky volnoběhu až to umře) a nebo když motor vytočím a pak třeba sešlápnu spojku a chci zařadit...mohlo by to být škrtící klapkou a tim motůrkem?:myslim

Další věc je že motor někdy zůstane sám v otáčkách nezávisle na poloze plynu :o

Ještě takovej poddotaz:Když se stane že jedu třeba 70 na trojku a chci tam dát čtyrku a chcípne to tak se ručička tachometru tetelí až k nule (i když jedu 70) a pak zase ožije...je to normální?? :o

Dík za všechny chytré hlavičky a jejich odpovědi :)

[upravil dne 10/5/07 Dr.Romca]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky začínám pociťovat že mě kolísají otáčky.krokáč sem čistil.když sem ho měl venku,tak za nim je nějaká klapka-ta se dá nějak vyndat abych ji taky vyčistil.a co ten červenej sráč(odpor)nebo co to tam čumí,ten by měl bejt asi taky čistej co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dr.Romca

2hnusoba: proč ukostření?Myslíš že to vypadává elektricky?

2all: no a co to s tim zůstáváním v otáčkách?Může to bejt lankem od plynu?pomůže promazat? dííík :-)

2Ferry: díky na to mrknu

Lanko se ti vrátí vždycky, to by si cejtil i na plynu. Tady je problém s tím, že se klapka nevrací z5 a to může bejt, tím, že je krokovej motorek v háji, špinavá klapka, která se seká, nebo někde špatná kostra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...