Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SW - Záslepky sedadel 3. řady po (re)přestavbě


prazak

Recommended Posts

Koupili jsme swéčko, které bylo udělané jako N1 (myslím) - prostě byla tam mříž oddělující zavazadlový prostor. To mi přišlo ale dost nepraktické, páč se pak nedala použít 3. řada sedadel. Nechali jsme to tedy vydnat, ale ouha!

- po vymontování zůstaly otvory (pod první plastovou záslepkou), do kterých mají pasovat trny sedaček zaslepené takovou kovovou plackou, která za Boha nejde vyndat. Zkoušel jsem to nahoru, dolu, šroubovákem, klštěmi a nic. Nemáte někdo zkušenost s tím, jak ty záslepky dostanu pryč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mluvis o zaslepkach na dne kufru pro 3.radu, vim o plastovych a ty jdou zcela lehce vyjmout pomoci sroubovaku ven. Pod touto zaslepkou je jiz dira na uchyceni sedacek, zadna dalsi kovova zaslepka tam neni. Pokud ovsem soudruzi nedotahli myslenku mrize potazmo N1 az do konce a timto ukonem chteli definitivne znemoznit jinemu zpusobu uzivani prostoru nez jako nakladovy ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: prazak

Nejde o plastové záslepky v koberečku. Ty jdou lehce vyjmout. Pod nimi by měly být otvory, ale ty jsou zaslepeny takovými kovovými plackami...

To by mělo být ono, ta přestavba na N1 je právě o tom, že z toho uděláš jenom pětimístné vozidlo. Koukni se do techničáku, standardně tam máš počet míst 5-7 a pokud se nemýlím, tak i to N1 tam bude zanesený. Tj. bez té mříže neprojdeš technickou (a teoreticky ani dopravní kontrolou, když se policajti budou nudit) a teoreticky by nějaký rejpal na STK mohl i zjišťovat, jestli opravdu ty sedačky do toho kufru nejdou.

Přestavovat SW na N1 je zvěrstvo.

Ty kovový placky tam jsou od výrobce (přestavce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to zvěrsvo, proto jsem to nechal zase přestavět na normální osobák. To znamená včetně přepisu techničkáku, STK - všechno papírově. Vím, že bez mříže nejde jezdit, když je v techničkáku N1, proto jsem tam nechal zapsat zase zpět klasické M1 (myslím).

Problém je ale v tom, jak dostat ty kovové záslepky, které tam dal ten, který to přestavěl, PRYČ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je jiná. Zkusil bych to asi tam, kde tu přestavbu dělali (pokud víš), nebo kde přestavby SWček na N1 dělají.

Držím palce, že to zmrzačené autíčko dáš hezky do pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, budu se snažit, ale říkám si, že to nemůže být tak složitý - takový malý placičky... :) Kde dělali přestavbu netuším, koupil jsem to už s ní. Přede mnou to měla nějaká firma, tak to asi nechali udělat orig. od Peugeota. Nemáte někdo nějakého známého, který dělá přestavby a mohl by mi poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: domav

To prazak

No je vidět že jsi z Phy...Ti nic neuměj, sundej tapicírunk z kufru a uvidíš co za tím vězí, že to nejde ven....:o

[upravil dne 10-5-07 domav]

Ke xenofobii no comment... Kobereček jsem samozřejmě sundal - je vidět velké kulové, protože ty díry jsou v takové liště, která je na pevno - asi tak 1 cm nad plechem podlahy. Jde tam strčit prst, ale vidět není nic. Chceš fotku? :P

[upravil dne 10.5.2007 prazak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: prazak

Původně zaslal: domav

To prazak

No je vidět že jsi z Phy...Ti nic neuměj, sundej tapicírunk z kufru a uvidíš co za tím vězí, že to nejde ven....:o

[upravil dne 10-5-07 domav]

Ke xenofobii no comment... Kobereček jsem samozřejmě sundal - je vidět velké kulové, protože ty díry jsou v takové liště, která je na pevno - asi tak 1 cm nad plechem podlahy. Jde tam strčit prst, ale vidět není nic. Chceš fotku? :P

[upravil dne 10.5.2007 prazak]

Jsem Tě jenom zkoušel...a jde vidět, že jsi se chyt.. Teď ale vážně, určitě to tam někdo namontoval, takže to musí jít i ven. Jak radil nemec cb tak bych se podíval zespodu auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj "Prazáku"!

Můžeš mi prosím tě poradit, jak jsi nechal přepsat kategorii? Já mám také N1 a pokoušel jsem se o změnu na M1, ale odradilo mě to papírování ( potvrzení od peugeotu mám ) na dopraváku, STK a hlavně ta cena za "přestavbu". Ještě si vymýšlí nějaké plány či výkresy.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Drtikoll

Ahoj "Prazáku"!

Můžeš mi prosím tě poradit, jak jsi nechal přepsat kategorii? Já mám také N1 a pokoušel jsem se o změnu na M1, ale odradilo mě to papírování ( potvrzení od peugeotu mám ) na dopraváku, STK a hlavně ta cena za "přestavbu". Ještě si vymýšlí nějaké plány či výkresy.

Díky

Já jsem to měl s papírováním jednodušší - v bazaru jsem jim řekl, že to koupím, když to přepíší na M1. Akorát jsem to pak musel přivézt jednou na technickou. Dělají to v STK na Jarově - nějaký pan Černý. Můžeš tam zkusit zavolat. Určitě žádné plánky nechtějí a přestavba stála 1.600 - mechanická práce i papírování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:super :super :super Tak záslepky jsou pryč!!! Hurá!!! Ze spodu auta se nemá smysl dívat - mrkněte se pod ten kobereček a uvidíte proč ;) Ta lišta, ve které jsou díry je totiž kousek nad plechovou podlahou, skrz ketrou něco uvidí tak možná superman.

Ale k věci. Došla mi trpělivost, tak jsem vzal dlátko a kladívko a podebral jsem trochu drasticky jeden ten klobouček, pak jsem tam stračil další dlátko a zapéroval. Najednou to udělalo "PINK" a záslepka celá zdeformovaná vyletěla k nebi ... spíš ke stropu. Ta čuňata na přestavbě je tam normálně ztloukla jako nýty - žádné závity nic - opravdu hrůza. Jsem rád, že jsem se toho zbavil. Teď můžu plně využívat tu super variabilitu. :roker

Mám ale ještě dotaz, na který jsem udělal zvl. téma. Jde o to, že ve 3. řadě mám pás jenom shora na stropě a chybí tam ty postranní za zadními okénky. Máte to taky tak? Odpovědi kdyžtak směrujte SEM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...