Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Origo autorádio- sháním opraváře


Dundee

Recommended Posts

Ahoj všichni, již delší dobu mi moje origo rádio Clarion PU-9679A nechce brát kazety, jede jen rádio.

Musela se opravit folie u motorků, tu jsem dnes kontroloval a je v pohodě. Po vložení kazety si ji přehazuje z jedný strany na druhou, takhle to zkusí 2x na každou stranu a pak ji vyplivne.

Sháním tedy někoho, kdo by byl schopen se na to rádio podívat a zprovoznit ho (možná ho stačí jen pořádně vyčistit a seřídit- já to neumim, tak do toho nehrabu).

Nechci kupovat jiný rádio kvůli funkčnímu ovládání pod volantem a možnosti připojit changer (navíc jsem tam jiný jednou zkoušel a i přes existenci ISO konektorů nejelo).

[upravil dne 9/5/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus obchod a zároveň servis Hifi Stodola. Je to kousek od Skalky v Praze. Měl jsem tam svoje rádio clarion originál, ale nepovedlo se jim ho zpravit, protože jako vždy to je nějaká zapeklitá závada. Doporučili mi ještě jeden servis, ale bohužel si nevzpomenu na název, ale mam to napsaný doma. Večer to napíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...