Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skupko inzenyrem na dalsi rok


skupko

Recommended Posts

Mno ludkovia....tak je to tu!

Samozrejme ako vzdy, aj tentokrat som nieco nestihol :D.

Akosi som sa 30.04.2007 rozhodol, ze do 02.05.2007 tu diplomofku asi fakt nedopisem (najma ked mala este iba 15 stran), rozhodol som sa preto poziadat o odklad odovzdania diplomovej prace asi o dva tyzdne. Vsetko by bolo v poriadku, ak by na tej ziadosti nesmel chybat podpis veduceho prace, ktoreho som v pondelok 02.05.2007 samozrejme nezastihol. V utorok bol sviatok, tak v stredu rano som ihned kontaktoval veduceho diplomovky s mojou ziadostou. Ten mi ju podpisal bez problemov. Problemom bol len veduci katedry...v den terminu odovzdania diplomovych prac uz ziadne ziadosti neprijmal....:aut:aut:aut:potlesk

Takze sa pripravujem na promocie na dalsi rok ;):papa:aut (no malilinka sanca je robit ich este toho roku v septembri :D).

:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hnusoba : ...tnx, konecne sa mam na koho vyhovorit...ZILA? pocujes?....a ozaj akoze Zila bol pre technicak? Nebola pren nahodou Erika? :D:D:D:D

PaTa : congratulations....;)

Pe.Tr : ...teraz neviem kedy Ti mam tresnut....dnes, zajtra, pozajtra...? :D:D:D:D:aut:aut ...inak som taky mierumilovny cloviecik :aut len toto je akosi prilis citliva tema :D:D:D:roll

tomyka : akosi tie 4 triedy nepoznat...fakt som si myslel, ze ich mas aspon sest...taky mlady inteligentny a sikovny clovek, kto by to bol povedal? a normalne rozmyslam...treba mi ten titul? :D:D:D:D:D

aaa vidim, ze sa musime coskoro stretnut...aby Ste mi porozpravali ten zazitok s petardami a ohnom a bagrom a chlastom a zrazom.... ;):papa:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skupko

tomyka : akosi tie 4 triedy nepoznat...fakt som si myslel, ze ich mas aspon sest...taky mlady inteligentny a sikovny clovek, kto by to bol povedal? a normalne rozmyslam...treba mi ten titul? :D:D:D:D:D

Šikovný? Veď ešte ani palivový filter na Corse nevie vymeniť :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: skupko

tomyka : akosi tie 4 triedy nepoznat...fakt som si myslel, ze ich mas aspon sest...taky mlady inteligentny a sikovny clovek, kto by to bol povedal? a normalne rozmyslam...treba mi ten titul? :D:D:D:D:D

Šikovný? Veď ešte ani palivový filter na Corse nevie vymeniť :D:D:D

haaaaahaaaaaaa:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...