Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Budu majitelem 407


Guest MMMMM

Recommended Posts

Montovali mi v Peugeot Mělník parkovací čidlo od Jablotronu, i s lakem to vyšlo na 5000. A jsem spokojenej, funguje to dobře. Má to čtyři parkovací čidla, vzdálenost to ohlašuje zvukem, ten jde z palubky- nevím, jak je to zařízený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jyrka_v

Montovali mi v Peugeot Mělník parkovací čidlo od Jablotronu, i s lakem to vyšlo na 5000. A jsem spokojenej, funguje to dobře. Má to čtyři parkovací čidla, vzdálenost to ohlašuje zvukem, ten jde z palubky- nevím, jak je to zařízený

Takže Ti tam nedávali žádný ukazatel jako Ferinovi? Pouze to ohlašuje zvukově?Cena je docela dobrá.Vedli přes vozidlo nějaké kabely,sundavali nárazník,jak dlouho to instalovali a jak to probíhalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Původně zaslal: jyrka_v

Montovali mi v Peugeot Mělník parkovací čidlo od Jablotronu, i s lakem to vyšlo na 5000. A jsem spokojenej, funguje to dobře. Má to čtyři parkovací čidla, vzdálenost to ohlašuje zvukem, ten jde z palubky- nevím, jak je to zařízený

Takže Ti tam nedávali žádný ukazatel jako Ferinovi? Pouze to ohlašuje zvukově?Cena je docela dobrá.Vedli přes vozidlo nějaké kabely,sundavali nárazník,jak dlouho to instalovali a jak to probíhalo?

Pokud bys to chtěl vědět i u toho originálu, tak na to je příprava v levým zadním světle. Vnitřkem nárazníku to protáhnou do světla a ze světla pak dovnitř. Zvuková a světelná signalizace je vzadu (jaxem psal), takže to nemusí nikam tahat přes auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Původně zaslal: jyrka_v

Montovali mi v Peugeot Mělník parkovací čidlo od Jablotronu, i s lakem to vyšlo na 5000. A jsem spokojenej, funguje to dobře. Má to čtyři parkovací čidla, vzdálenost to ohlašuje zvukem, ten jde z palubky- nevím, jak je to zařízený

Takže Ti tam nedávali žádný ukazatel jako Ferinovi? Pouze to ohlašuje zvukově?Cena je docela dobrá.Vedli přes vozidlo nějaké kabely,sundavali nárazník,jak dlouho to instalovali a jak to probíhalo?

Trvalo to jedno dopoledne. Sundávali nárazník, ale zbytek nevím, staral jsem se o svý :-)

Každopádně ten čas montáže je bez laku...

Tak tam zavolej, co za to dáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkovací asistent je asi fajn, ale pozor, abys jednou nedopadl jako jeden frajer: couval s asistentem a spadl zadními koly z můstku (asi metrový "schůdek"). Musel vyrovnat všechno z kufru a shánět partu siláků. Já jsem včas zaujal pozici nezúčastněného pozorovatele. Přeci nebudu pomáhat Němci v Audině, no né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...