Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ATI 1650Pro problém s *.wmv


MJSytic

Recommended Posts

Poraďte mi prosím někdo, co si mám naistalovat, aby mi to přehrávalo normálně soubory WMVideo ...

Teď mi to přehrává asi ve 4 barvách. Mám Aktuální driver grafiky. Ofiko XP zaktualizovaný, jen používám WMPlayer 9, protože 11 se mi nelíbí ...

Jinak mám kodeky All-in-One 6030 a ostatní soubory to přehrvá naprosto v poho ...

V práci mi to na NB(Ati Mobilti Radeon 9000) takhle v poho vše šlape, ale doma na novým PC to nemůžu rozchodit ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Poraďte mi prosím někdo, co si mám naistalovat, aby mi to přehrávalo normálně soubory WMVideo ...

Teď mi to přehrává asi ve 4 barvách. Mám Aktuální driver grafiky. Ofiko XP zaktualizovaný, jen používám WMPlayer 9, protože 11 se mi nelíbí ...

Jinak mám kodeky All-in-One 6030 a ostatní soubory to přehrvá naprosto v poho ...

V práci mi to na NB(Ati Mobilti Radeon 9000) takhle v poho vše šlape, ale doma na novým PC to nemůžu rozchodit ... :(

Osobně používám klcodec pack a na tyhle grafice mi to jde vpohodě do hodně sestav jsem ji dával a videa jdou jak mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak já to zkusím ...

Je mi jen divný, že na NB mi to vše jde a doma při stejný výbavě ty .wmv blbnou.

Ale asi fakt záleží na čipu tý karty, že ty all-in-one tenhle čip 1650 nepodporují :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

OK, tak já to zkusím ...

Je mi jen divný, že na NB mi to vše jde a doma při stejný výbavě ty .wmv blbnou.

Ale asi fakt záleží na čipu tý karty, že ty all-in-one tenhle čip 1650 nepodporují :myslim

No 1650 ma čip co vím RV535 a verze XT RV560 tak to muže být jsou to docela nový čipy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ejhle! Tak vidím, že má někdo podobný problém! Mám Radeon X800GTO a s WMV mám také problémy. Jenže to není vždy stejné. Někdy to přehraje v pohodě, někdy bez zvuku, někdy se zvukem, ale jakoby takový čtyřbarevný negativ....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

Ejhle! Tak vidím, že má někdo podobný problém! Mám Radeon X800GTO a s WMV mám také problémy. Jenže to není vždy stejné. Někdy to přehraje v pohodě, někdy bez zvuku, někdy se zvukem, ale jakoby takový čtyřbarevný negativ....:myslim

Stahni si VLC (odkaz jsem dal pred chvili) a dej vedet jestli to pomohlo. Jestli ne, tak bych to videl na nejake nove ovladce, muzes zkusit i omegy, myslim ze jsou lepsi nez origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Hafity

Ejhle! Tak vidím, že má někdo podobný problém! Mám Radeon X800GTO a s WMV mám také problémy. Jenže to není vždy stejné. Někdy to přehraje v pohodě, někdy bez zvuku, někdy se zvukem, ale jakoby takový čtyřbarevný negativ....:myslim

Stahni si VLC (odkaz jsem dal pred chvili) a dej vedet jestli to pomohlo. Jestli ne, tak bych to videl na nejake nove ovladce, muzes zkusit i omegy, myslim ze jsou lepsi nez origo.

Díky! Teď mažu na odpolední, ale večer to zkusím a dám vědět!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně to chce Windovs media kodek, jinak to nepojede vubec, ale tušim že je v tech K-lite kodecích. Ještě malý upozornění, pokud tam máš codeck pack All in one tak před instalací jinyho balíku kodeků je nutno ten původní odinstalovat, jinak se to hádá a pere a mnohdy pak nepřehraješ vubec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak K-lite kodeky nepomohly. Pořád stejný :(

VLC_Portable přehrávač to sice přehraje, ale to je řešení, který mi moc nevyhovuje. Chtěl bych to vše přehrávat v MediaPlayeru, jak jsem zviklej ...

Takže má ještě někdo nějaký tip??? :myslim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No hlavně to chce Windovs media kodek, jinak to nepojede vubec, ale tušim že je v tech K-lite kodecích. Ještě malý upozornění, pokud tam máš codeck pack All in one tak před instalací jinyho balíku kodeků je nutno ten původní odinstalovat, jinak se to hádá a pere a mnohdy pak nepřehraješ vubec nic.

"Windovs media kodek" ? tak to neznam :D Jinak na VLC nepotrebujes zadny kodek, v tom je jeho kouzlo. :super

Jinak je mnohem lepsi nez cely win. media player -alespon podle me! Jedina vyhoda win media playeru je graficke provedeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No hlavně to chce Windovs media kodek, jinak to nepojede vubec, ale tušim že je v tech K-lite kodecích. Ještě malý upozornění, pokud tam máš codeck pack All in one tak před instalací jinyho balíku kodeků je nutno ten původní odinstalovat, jinak se to hádá a pere a mnohdy pak nepřehraješ vubec nic.

"Windovs media kodek" ? tak to neznam :D Jinak na VLC nepotrebujes zadny kodek, v tom je jeho kouzlo. :super

Jinak je mnohem lepsi nez cely win. media player -alespon podle me! Jedina vyhoda win media playeru je graficke provedeni.

No neznaš protože je většinou obsažen v instalaci samotných Win, nebo v Media playeru, ale je i v K-Lite balíku, nekdy se muže poškodit, a potom dělá kraviny. A proto mu to po instalaci media playeru 10 začalo chodit;) Tady si o tom mužeš přečíst - http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/cs/9series/codecs/video.aspx

VLC má spoustu pluginu, ale neřeší chybějící kodeky v compu, v ničem jinym to pak stejně nepřehraješ

[upravil dne 10/5/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

VLC má spoustu pluginu, ale neřeší chybějící kodeky v compu, v ničem jinym to pak stejně nepřehraješ

[upravil dne 10/5/07 Radek Hurvajz]

Ja nemam zadne kodeky, jen VLC a prehrava vse - asi bude neco primo v media playeru, ale zajimeve ze mediaplayer neprehraje nic a VLC vse :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...