Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna audio u P205 - prosím o radu


renm

Recommended Posts

V autě mám rádio a původní repráky ve dveřích, čili nic moc. Rádio se mi podaří sehnat kvalitnější za dobrou cenu. Chtěl bych poradit s výběrem a umístěním repro: mám vyměnit ty ve dveřích za nějaké lepší a do plata umístit dva ovály? Nechci nic drahýho, jen aby to hrálo tak nějak třeba jako hi-fi co máme každý doma..

Poraďte co všechno kouoit a co udělat:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No audio sem sice dělal před 3 rokama. ale hraje to v pohodě. Rádio je nějakej panasonic, novej stojí asi 3 ale teď si nějak nevybavuju označení.. Do repráků sem investoval asi 1200 a hraje to super. Do dveří sem dal normální dvoupásmový(středobas a vejškáč) a do plata kulatý tušim 160 průměr. Je to značka boschmann a maj modrý membrány. Možná by to chtělo ještě vejšky někam k zrcátkům ale podle mě to stačí, když trochu zvedneš vejšky na rádiu. A co se týče basů tak náhodou kufr vytvořil ideální uzavřenou ozvučnici a solidně to duní. ne moc extra ale na poslech to je tak akorát:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...