Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

řídící jednotka


CENNY205

Recommended Posts

Pokud se dostaneš do tý jednotky, přesněji řečeno pokud odšroubuješ 4 křížový šrouby co jsou na té hliníkové části a 3 křížový šrouby co jsou na straně jak se zapojuje patice a vytáhneš vnitřek za ten hliník z toho celýho plastu, tak uvnitř na tý desce plošního spoje je součástka, která má na 2 delších stranách 14 nožiček a je zasazená v patici aby šla vyndavat. To je takzvanej čip řídící jednotky (spoň já si to myslím:D), je to vlastně paměť ve který jsou uložený data (pod samolepkou co je na tý součáctce nalepená je průhledný okýnko, to je proto, že data jdou vymazat působěním ultra fialovýho záření......jinak pěknej pohled do nitra součástky:D:super:D). Mohl by bejt nějak označenej (třeba nápis Gutmann:D, o čemž ale dost pochybuju).

Jinak tenhle popis 100% platí pro jednotku motoru 1.4 (samozřejmě novější model 205, ty starý modely žádný jednotky neměly)........mám 2 jednotky ke svýmu autí, tak jsem tu náhradní ze zvěfdavosti už dávno trošku probádal:D (co kdyby v ní byl nějakej poklad že:D:roker:D)

U ostatních novějších modelů jiný kubatůry bude o ŘJ platit nejspíš to samý.:papa

[upravil dne 10/5/07 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...